На кордоні з Польщею затримали жительку Тернопільщини

На кордоні з Польщею затримали жительку Тернопільщини

55-річна жінка ховалася в автобусі в момент, коли перевіряли документи на пропускному пункті "Краківець", повідомляє Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України. 

Коли всі пасажири вийшли для проходження паспортного контролю, 55-річна жінка, мешканка Тернопільщини, не маючи належних документів, сховалась в салоні автобусу. Чому вона вирішила подорожувати за кордон без відповідних паспортних документів жінка пояснити не змогла.

Відтак, за спробу незаконного перетинання державного кордону України відносно громадянки було складено документи справи про адміністративне правопорушення, жінку затримано для з’ясування обставин справи. Крім того, відносно перевізника прикордонники склали протокол про правопорушення, пов’язане зі здійсненням міжнародних пасажирських перевезень.

Прикордонники нагадують, що згідно Закону України «Про відповідальність перевізників під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень» підприємства, установи, організації, фізичні особи – підприємці, які здійснюють міжнародні пасажирські, за невиконання обов’язку перевірити перед початком міжнародного пасажирського перевезення наявність у пасажира документів, необхідних для в’їзду до держави прямування, транзиту, що призвело до перевезення чи спроби перевезення пасажира через державний кордон України без необхідних документів, несуть відповідальність у вигляді штрафу від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожного такого пасажира, але не більше двадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за одне перевезення.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:03 Щонайменше 800 дронів рф запустила по Україні від початку доби: Зеленський про атаку, що триває 17:07 У Почаєві 10-річний хлопчик на велосипеді потрапив під колеса авто 16:35 Професорка Тернопільського університету Світлана Пида отримала почесну нагороду від Академії наук 16:00 Від штурмовика «Магури» до чемпіона Європи: історія ветерана Василя Вовчанчина photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 15:10 Внаслідок ударів по Рівному є загиблі та поранені: що відомо про атаку на Захід України 14:40 Всесвітньо відомий художник з Тернопільщини Іван Марчук отримав орден князя Ярослава Мудрого 14:25 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 13 травня) 13:45 У повітряному просторі Тернопільщини фіксують ворожі безпілотники 13:15 У Тернопільській ОВА планують створити новий антикорупційний підрозділ: буде підпорядковуватись керівнику 12:20 Вишита стрічка пам’яті: українців закликають вшанувати загиблих воїнів у День вишиванки 11:40 Тимчасово перекриють вулицю Чайковського: схема об'їзду 11:05 Апеляційний суд скасував арешт церковної ділянки на Слівенській-Малишка 10:35 Масована атака «шахедами»: є небезпека для жителів Тернопільщини 10:10 Поширення символіки СРСР та відео Сталіна: жителю Тернопільщини загрожує до 10 років ув’язнення 09:31 Загиблі, травмовані і перебої зі світлом: наслідки ворожої атаки дронами в ніч на 13 травня 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Андрій Ковальський, Андрій Дейнега та Іван Попович 08:00 У застосунку Укрзалізниці тепер доступні квитки на приміські потяги 22:00 Збитків та штрафів на майже мільйон гривень нарахували за незаконний вилов риби на Тернопільщині 21:00 Тернопільська Нива оновила тренерський склад
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up