На Лепкого бійцівський собака покусав дівчину

На Лепкого бійцівський собака покусав дівчину

Нещасний випадок з 21-річною тернополянкою трапився на вул. Б. Лепкого 11 квітня близько 13.40. Постраждалу забрали в травмпункт.

- Про покусану дівчину нам повідомили медики з травмпункту міської комунальної лікарні швидкої допомоги, - повідомляють в управлінні патрульної поліції Тернополя. - Дівчина розповіла, що близько 13.40 на вулиці Богдана Лепкого її покусав собака бійцівської породи.

Собаку без намордника вигулював невідомий дівчині чоловік. Після того, як собака покусав дівчину, чоловік просто забрав тварину і пішов. Потерпіла написала заяву у поліцію. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Герасимчук Ростислав
    Зазвичай власники таких собак заводять їх тільки для того, щоб показати свою значимість, а самі посуті недолугі ідіоти. Те ж саме іноді відноситься до власників великих авто.
  • Діонісій
    є ж постанова чи якось там, що вигулювати собак можна тільки в намордниках і на повідку, за відокремлені місця я мовчу, бо таких немає. тепер дівчині проблема, а тому рагулю до дупи.
  • Анонім
    Для таких псів треба носити газовий балончик або ніж дуже помагає .
    Сергій reply Анонім
    То  для господаря треба носити , і не ніж а пістолет ,а ще електрошокер  для пса,  бо пістоль для господаря..., тварина ж не винна .
    Петро Білецький reply Анонім
    На господаря таке також помагає. Коли буде бачити шо в тебе в руках ніж, то обовязково надіне намордник  своєму любимцю.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Біля парку Шевченка збудують паркінг. Є дозвіл 19:00 Що відбувається за дверима виробництва «М'ясних витребеньок» в Озерній: репортаж із цеху play_circle_filled photo_camera 18:34 Уряд оновив систему бронювання. Якими є основні зміни? 18:06 На пляж «Циганка» у Тернополі шукають матросів-рятувальників Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:27 Під час ремонту у медзакладі зникли майже 200 тисяч гривень: судитимуть керівника фірми 16:48 «Спорт повертає впевненість у власних силах»: ветерани з Тернопільщини перемогли на Unbroken Games 16:16 Бізнес отримав нові можливості для енергопроєктів: Уряд запустив пільгову програму 15:46 Готуйте парасольки і будьте уважними за кермом: синоптики прогнозують тривалі дощі 15:01 Тернопільські спортсменки вибороли «срібло» на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки 14:45 Застілля у Бережанах закінчилося реанімацією: поліція затримала підозрюваного 14:15 Скандал у школі №22: частина вчителів погрожують звільненням через конкурс на посаду директора 13:35 У ставі Хоросткова зафіксували перевищення шкідливих бактерій 13:02 Купівля паливних талонів в інтернеті обернулася шахрайством 12:30 На трасі Почаїв–Зборів мотоцикліст із пасажиркою потрапив у ДТП: водій утік 12:01 Концертом на підтримку воїнів відзначить 35-річчя народний аматорський жіночий хор «Дзвони пам’яті» 12:00 Давнє ремесло збивання масла: в Агроленді відтворили традиційний процес вручну play_circle_filled photo_camera 11:25 За погрози патрульним отримав підозру водій із Теребовлі 10:50 Новий універсальний спортивний майданчик відкрили на масиві «Сонячний» 10:19 У Бережанському замку знайшли два снаряди часів Другої світової
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up