На Микулинецькій збудують індустріальний парк площею 16 гектарів

На Микулинецькій збудують індустріальний парк площею 16 гектарів

У парку розмістять промисловий сектор із переробними об'єктами сільськогосподарської продукції, ІТ-зону, склади та сучасні логістичні сполучення

Концепцію індустріального парку презентували 31 серпня у Тернопільській міській раді. Новий індустріальний парк мають розмістити на вул. Микулинецькій поблизу автомобільного ринку.

- Ще у 2017 році рішенням сесії міської ради під забудову виділено територію площею 15 га, яка з часом може збільшуватись, - говорить начальник управління стратегічного розвитку міста  Юрій Дейнека. - Будівництво розділять на два етапи. Перший, дворічний етап,  розпочнеться у 2019 і включатиме технічну підготовку та підготовку інфраструктури до будівництва. Такі парки продуктивно працюють у багатьох європейських країнах. Тернопіль має всі економічні передумови для успішної реалізації проекту.

За словами розробників, парк не лише дозволить створити нові робочі місця для тернополян, а й збільшить надходження до місцевого бюджету та виконання стратегічних пріоритетів у розвитку міста.

- Серед учасників парку - підприємці міста, які зможуть зареєструвати свою діяльність у парку мінімум на сім років, - каже пан Дейнека, -  Якщо говорити про термін діяльності з 2019 до 2025 роки - то загальна вартість облаштування  становитиме близько 45,5 мільйонів гривень. Ці кошти у рівних частинах фінансуватимуть самі підприємці, держбюджет, міський бюджет та фонд регіонального розвитку.

Довідка: Індустріальний або промисловий парк — територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на навколишнє середовище.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Андрій
    Але щоб був збудований за кошти міського бюджету щоб за оренду кошти надходили в бюджет міста а не тому хто збудує
  • Діонісій
    індустріальний парк це будинки там будуть більше дев'яти поверхів ?

    ви б краще з дітей за групи продовженого дня припинили брати гроші, таке питання не можете вирішити. просто Ганьба !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонів у складі поїздів 15:00 Випускник школи №18 склав НМТ на максимальний бал з двох предметів 14:11 На Чортківщині пожежа охопила пів гектара території 13:00 Простий рецепт салату зі стрілок часнику Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 12:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 11:00 Біля церкви святого Петра в Тернополі — благодійний ярмарок 10:20 «Любов та захист»: у День батька військові показали світлини зі своїми дітьми play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертаються до рідного дому Герої з Тернопільщини Ярослав Іващук та Вадим Сліворський 21:00 Від зеленого зерна до ароматного напою: як у Тернополі працює виробництво свіжообсмаженої кави (Партнерський проєкт) 20:00 Спека набирає обертів: коли на Тернопільщині чекати грозових дощів 19:03 Порозкидали оздоблення та поламали квіти: хто вчинив наругу над могилою Героя, з’ясовує поліція 18:06 Тричі вдарив дверцятами авто по нозі: під час оповіщення травмували тернополянина 17:00 Полуничне тирамісу — хіт літа 2026: готуємо ягідний шедевр за 15 хвилин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up