На місці скандальної забудови у парку Нацвідродження побили одну з протестувальниць(оновлено)

На місці скандальної забудови у парку Нацвідродження побили одну з протестувальниць(оновлено)

Одній із противниць будівництва "Вуличної академії" у парку Нацвідродження завдали тілесних ушкоджень. 

- Я гуляла з другом та дитиною в парку. А коли на територію паркової частини почали виїжджати бетономішалка і кран - я почала перешкоджати в'їзду техніки, -каже противниця будівництва Інна. - На місце приїхав заступник керівника тернопільської поліції Андрій Фірман, який почав казати, щоб я відійшла і не заважала роботі техніки.

Як каже активістка, вона не збиралась відступати, дівчина сіла на шлагбаум, щоб перешкодити в'їзду. На місці був заступник керівника тернопільської поліції Андрій Фірман. Після цього пан Фірман почав її штовхати і вдарив шлагбаумом в живіт, - розповідає постраждала.

У противниці будівництва залишились забої та синці. Активістка викликала швидку допомогу, але не поїхала в травмпункт, щоб зафіксувати побої. Також Інна викликала поліцію і написала заяву на Андрія Фірмана. 

Нагадаємо, народне віче "Врятуй парк" проти забудови парку Національного відродження провели 13 червня о 20.00 у парку Нацвідродження. Підтримати акцію прийшли усі тернополяни, яким не байдужа проблема знищення зелених зон у місті.

На акції протесту також був присутній Андрій Фірман, але коментувати ситуацію з нанесенням тілесним ушкоджень тернополянці Інні, він відмовляється. Та за вимогами активістів акції протесту, заступник керівника тернопільської поліції, вибачився перед жінкою.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Герасимчук Ростислав
    Піздец, знов прийшла пора палити мусорів, як в 14 році.
    Херасимчук Дрочислав reply Герасимчук Ростислав
    Поскачи знову, допоможе...

    Поки не почнете набирати в полiцiю професiоналiв, а не свiдомих бандитiв, змiн не буде.
    Герасимчук Ростислав reply Херасимчук Дрочислав
    Йди  нахуй, троль парашківський.
  • Анонім
    Ось за бруківочку ,яка у нас в дворах ми розплачуємося парками . Толку з того ,що люди вийдуть і щось будуть протестувати . На петлюри ,що сильно добилися . Біля Березіля , що теж добилися щоб не будували . Таких місць багато ,і з цим місцем у парку теж все ясно . Не так треба діяти треба було техніку закидати коктелями молотова ось тоді б боялися і думали ,що з народом треба рахуватися ,а так ,що прийдуть активісти постоять біля огорожі і все на тому закінчиться .
  • Bondzyukh Nadiya
    Будь ласка, підпишіть та поширте петицію "Збереження паркових зон" http://petition.te-rada.org/petition/7 Дякую за увагу!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
23:00 Графік відключення світла діятиме в Тернополі та області 9 квітня 22:00 Центр Чорткова задекорували перед святами. Містяни — ярмаркують play_circle_filled photo_camera 21:00 Наші вдома: на рідну Монастирищину з полону повернулись Герої Богдан Зарічняк та Анатолій Копча 20:00 Розклад богослужінь та графік освячення великодніх кошиків у храмах Тернополя Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 19:00 Невід’ємні поліпшення для ще одного приміщенні в Центрі. Що можуть приватизувати? 18:00 На Великдень посилюють заходи безпеки для мешканців Тернопільщини 17:20 Рада ухвалила закон про автоматичне стягнення боргів: йдеться про відчуження майна 16:47 Незаконна порубка дерев у Вишнівецькому лісництві. Прокурори вимагають майже п'ять мільйонів 16:05 Заморозки не відступатимуть до Великодня: штормове попередження оголосили на Тернопільщині 15:13 Побили цивільного до крові в Тернополі. Очевидці кажуть — представники ТЦК play_circle_filled 14:50 «Дякуємо за життя!» У Тернополі вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців play_circle_filled photo_camera 14:40 Водій без посвідчення і у стані сп’яніння протаранив світлофор на Микулинецькій 14:25 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 квітня) 14:10 Великоднє тепло для захисників: учні школи №18 провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ photo_camera 13:35 Під час оповіщення у Золотниківській громаді чоловік пропонував хабар офіцеру громади і ТЦК 13:04 На два тижні перекриють рух на вулиці Вербицького 12:30 Віллу Вітошинських у Тернополі обіцяють зберегти: петицію підтримали, але без чіткого плану 12:00 Тернопільщину засипає снігом: водіїв попередили про небезпеку play_circle_filled 11:00 У Світлий Понеділок буде вихідний: у Тернополі перенесли робочий день
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up