На молодят біля РАЦСу знову "полюють" роми і бабульки-співульки

 • Бабусі, яких в Тернополі прозвали "співульками" та "гастролерками" чергують під стінами РАЦСу, вимагаючи гроші. А от роми ходять усюди за нареченими та родичами.
 • Якщо вимагачі порушуватимуть громадський спокій, то громадяни мають самі викликати поліцію з повідомленням про хуліганство.
На молодят біля РАЦСу знову "полюють" роми і бабульки-співульки

У суботу, 12 серпня у Тернополі дуже багато молодят. В центрі звідусіль чути сигнали машин. Молодята та дружби фотографуються...

Псують найщасливіший день у житті молодих пар хіба що бабусі зі нав'язливим співом, які чергують під дверима ДРАЦС, вимагаючи гроші.Також немало і ромів, які ходять за нареченими та  родичами не тільки під стінами РАЦСу, а й біля Архикатедри на фотосесії.

Нагадаємо, тернополяни навіть написали електронну петицію, щоб забрати "бабульок-співульок" та ромів від стін Тернопільського ДРАЦСу. В міській раді відповіли, що з ними мала б розбиратися поліція.

- За дрібне хуліганство, тобто нецензурну лайку в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян передбачено адміністративну відповідальність згідно зі ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У відповідності до статті 255 КУпАП оформляти протоколи про адміністративні правопорушення за вказаною статтею уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ (Національної поліції), - відповіли у міськраді.

Коментарі (3)
 • Діонісій

  поліція за законом нічого не може зробити і біля ринку теж ромів не може прибрати? то яка то поліція? їздити на паркетниках тільки можуть ? бабулі і роми біля весіль і роми на ринку дістали вже людей, про це не раз писали і говорили.

  Поліція, знайдіть причини і дюрки в нашому законодавстві, як можновладці наші роблять постійно, і приберіть їх, щоб не портили настрій, не заважали жити і радіти життю,  тернополянам. і тоді буде Вам честь і повага!

  Анонім reply Діонісій

  Тут треба приймати спеціальний закон тобто щоб цих ромів примусово заставляти працювати оскільки це паразитуюча нація .Ті роми тільки і вміють ,що красти ,вимагати гроші , най.......и людей і плодитися як кролики . Так само я думаю їх треба з міста примусово виганяти туда де вони зареєстровані . Вже ж було ,що їх погнали з міста так вони знову сюда перекочували . Гітлер в свій час винищував ромів оскільки він ще тоді зрозумів ,що це парзити . Тепер щодо "співульок" то їх треба просто відправляти на громадські роботи ,або залучати працювати на оборонку тобто шити рукавиці ,форму ,фарбувати військову техніку ну і так далі ось тоді у них пропаде бажання знову біля ДРАЦСУ співати і гроші вимагати у людей. Зараз тут почнуть казати демократія ,свободу прикручують . У нас вже на стільки все законодавство гниле ,і ще в час війни ,а якщо ще з цією новою "Поліцією" це взагалі п.......ц всьому .Набрали вчорашніх студентів  ,і маємо результат -повна безхребетність . Там більшість не зможе з пістолета вистрелити  в злочинця в разі загрози  .

  Anonymous reply Анонім

  такий закон не приймуть, бо ми типу проєвропейська держава, де не цураються ні геїв, ні циган

Тернопільщина є одним з лідерів за кількістю дитячих та юнацьких футбольних команд. Їх наразі – аж 83. Втім, області бракує...

photo_camera

40 найкращих фотографій миті благодійності представили в Українському домі Перемога. Фотографії відібрані з понад 500, які...

Найпопулярніші імена, які давали батьки новонародженим у 2017 році, назвали у головному управлінні статистики у Тернопільській...

Терміново потрібні ліки, а на вулиці ніч і ви не знаєте адресу найближчної цілодобової аптеки? Ми підкажемо. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up