На оновленій вулиці Чорновола демонтують деякі рекламні вивіски

На оновленій вулиці Чорновола демонтують  деякі рекламні вивіски

Рішення про демонтаж рекламних вивісок на Чорновола підтримали на засіданні виконкому міськради 22 серпня. Вивіски мають прибрати із вулиці у десятиденний термін. Таким чином хочуть зробити еститичною одну з центральних вулицю міста. 

Ремонт дорожнього покриття із заміною мереж водопостачання та водовідведення на ділянці дороги вул. В. Чорновола від вул. І. Франка до вул. Б. Хмельницького вже на завершальній стадії, кажуть у міськраді. Також на цій вулиці облаштують пішохідну алею  з екзотичними деревами та велодоріжкою за рахунок звуження проїжджої частини дороги.

Проект рішення про усунення порушень у сфері містобудування запропонував начальник управління архітектури та містобудування Тернопільської міської ради Василь Бесага. За його словами, постійно діюча  робоча група повинна організувати та провести роботу з демонтажу окремих вивісок в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.

Як повідомили у відділі комунікацій з громадськістю Тернопільської міської ради, демонтують  зовнішньу рекламу, власники якої не встановлені. Зокрема вивіски «Приватне мале підприємство «Експертоцінка» з вул. В.Чорновола, 11 та вивіски «Перукарня» з вул. Чорновола, 9.

Окрім того, прийнято рішення провести роботи з демонтажу рекламних вивісок: "Аптека RG" - вул. В.Чорновола, 8, вивіска "Все від 2 грн."- вул. В.Чорновола, 17, Вивіска "Приватбанк" - вул. В.Чорновола, 17, вивіска "Книжкова хата" - вул. Чорновола, 14, вивіска "LAPIZZAPIZZERIA" - вул. В.Чорновола, 11, вивіска «Kafe-barOLIV’E» - вул. В.Чорновола, 5. 

- У випадку, якщо вказані суб’єкти господарювання не демонтують їх самостійно у 10-ти денний термін. Повернення демонтованих об’єктів здійснюється за умови компенсації виконаних робіт з демонтажу, транспортуванню та збігання, - йдеться у повідомленні міської ради.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Герасимчук Ростислав
    А сліплячий телевізо з Збаразького кільця коли приберуть? Чи там все схвачено, як в парку Національного відродження.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:02 2 березня лататимуть ями у центральній частині Тернополя photo_camera 09:30 «На щиті» повертаються до рідного дому Герої з Тернопільщини Олексій Гладченко та Микола Лось 08:55 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 08:00 Деякі пільги для українців у 2026 році залежатимуть від рівня доходу сім'ї Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 21:00 У Тернополі відбудеться благодійний концерт хорових колективів 20:00 Коли мрія сильніша за страхи невдач: переселенка з Херсонщини відкрила творчу майстерню у Тернополі 19:00 Комбайнери, кранівники, столяри — як і де жінки Тернопільщини можуть опанувати «чоловічі» професії 18:00 У громадах Тернопільщини проведуть виїзні донації: графік на березень 17:01 У Тернополі асфальт «зійшов» разом зі снігом: в якому стані ваша вулиця? (Опитування) 16:00 Календар садівника на березень 14:45 У Тернополі рятували косулю, яка застрягла в металевій огорожі play_circle_filled 14:00 Ремонтуватимуть водогін на Тролейбусній: де 2 березня не буде води 13:00 Майже 300 унікальних виробів представили на міській виставці-конкурсі «Друге життя речей» photo_camera 12:01 Скільки коштують продукти на стихійному ринку: ми дізналися ціни та чи продадуть дешевше 11:00 Комунальники ліквідовують аварію на «Східному»: коли буде вода (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up