На Полупанівському кар’єрі стався зсув

На Полупанівському кар’єрі стався зсув

Нещодавно у с. Полупанівці  Підволочиського району стався  провал і зсув терикону. Городи людей, котрі знаходилися біля гори відсіву вапняку склалися, наче гофра, повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук» скалатський фотомайстер Віктор Феськів.

Площа кар’єру, котрий входить до Скалатської об’єднаної територіальної громади, близько 48 гектарів. Десятками років там видобувають вапняк для потреб чималої кількості українських підприємств.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Ільченка, Михайла Гриніва, Віталія Лебедєва 21:00 Тернопільські студенти здобули призові місця на модному конкурсі photo_camera 20:00 У Бережанах дефілювали у старовинних строях з 17 сіл громади photo_camera 19:00 Тернопільська «Нива» зіграла внічию в останньому домашньому матчі сезону play_circle_filled Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:00 Двоє жителів Тернопільщини втратили через шахрайство понад 145 тисяч гривень 17:04 Побиті вікна і дерева на сходах: Будинок культури залізничників поступово руйнується 16:03 Службовця ТЦК викрили на шахрайстві й хабарі — під час затримання у нього виявили наркотики 15:02 Важливо, що про них пам’ятають: у День Героїв нагородили тих, хто віддав життя за Україну. Посмертно 14:00 Призначили дату розгляду апеляції нардепки Марченко, якій присудили два роки тюрми 13:00 У палатах обласної дитячої лікарні облаштували розкладні ліжка для рідних пацієнтів photo_camera 12:00 Обличчя сучасної історії: воїни 44-ї артбригади у День Героїв photo_camera 11:00 Чортків’янин Михайло Медведик повернувся додому після більше року російського полону photo_camera 10:00 Як приготувати запашне та вітамінне варення з бузку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up