На працівників міської ради можна скаржитись онлайн

На працівників міської ради можна скаржитись онлайн

У Тернопільській міській раді запрацювала електронна скринька, на яку тернополяни можуть писати скарги чи зауваження щодо дій (бездіяльності) посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

Доступ до поштової скриньки буде обмежений і переглядати скарги, а відтак і реагувати на них, зможуть лише заступник міського голови Іван Хімейчук, начальник управління організаційно-виконавчої роботи та головний спеціаліст з питань управління якістю.

Надсилати скарги можна на електронну скриньку [email protected]

Також у всіх структурних підрозділах міської ради будуть розміщені звичайні скриньки та «Журнали зауважень та пропозицій», у які тернополяни в довільній формі зможуть писати зауваження щодо роботи працівників міської ради, повідомляє прес-служба структури. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    і то допоможе ? сам свого не здасть.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 28 лютого 09:00 Війна забрала життя 29-річного тернополянина Олександра Степаняна 21:00 Який вік найкращий для вагітності 20:00 Почали виплачувати Національний кешбек за покупки у грудні Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 19:01 Скільки коштує пообідати в їдальнях Тернополя? Ми промоніторили ціни photo_camera 18:00 Перші дні весни будуть теплими: прогноз погоди в Тернополі та області 17:02 «35 хвилин без права на помилку»: мама зі Збаража народила сина вдома, а пологи приймав чоловік 16:30 НІ авто, ні грошей: тернополянка віддала псевдопродавцю 70 тисяч гривень 16:00 Світло молитви в темряві війни: У Тернополі молились за спокій душ жертв війни photo_camera 15:22 У Чорткові до колонії намагалися передати психотропи, сховавши їх у гелі для душу 14:45 Заповідну землю з печерою «Кришталева» повернули державі через суд 14:10 За вбивство знайомого пенсіонера судитимуть 31-річного уродженця Запорізької області 13:30 Для тернопільських школярів скоротили весняні канікули 13:00 Фіналістка Дитячого Євробачення Ангеліна Глогусь запрошує на благодійний концерт для підтримки воїнів 12:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари 11:20 Він бачив дві війни: 100-літній ювілей відзначив Петро Кудла з Підгаєччини photo_camera 10:40 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 10:10 Про прогули в дитсадках та школах тепер миттєво дізнаватимуться у поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up