На Привокзальному майдані зняли частину дорожнього покриття: тривають роботи по реконструкції площі

На Привокзальному майдані зняли частину дорожнього покриття: тривають роботи по реконструкції площі
  • На привокзальному майдані вже розпочались масштабні ремонтні роботи. Працює кілька десятків робітників та спецтехніка.
  • Робітники зняли частину асфальтового покриття. Значна частина майдану недоступна для транспорту та пішоходів.

Згідно з проєктом, реконструкція Привокзального майдану має завершитись до 1 грудня. На майдані вже демонтували частину МАФів. На площі буде нове дорожнє покриття, парковка, місця для під’їзду туристичного транспорту.  

Багато тернополян залишились задоволені, що площу відремонтують. Однак роботи значно обмежили рух транспорту. 

- Я вважаю, що це варто було зробити давно, – каже тернополянка Юлія. – У Львові дуже гарний вокзал. Я сподіваюся, що в наш буде не гірше. Коли турист виходить з дверей вокзалу - в нього складаться гарне перше враження про місто. 

Дехто переймається, щоб на новій площі було зручно паркуватися.

- Раніше тут було дуже важко припаркуватися, – каже водій таксі Олексій. – Для таксистів це була завжди проблема. Я сподіваюся, що тут буде хоча б зручний під’їзд. Зараз фактично неможливо заїхати через ремонт. Добре, що його хочуть зробити за два місяці.

Площу будуть відновлювати поступово, щоб не перекривати рух автотранспорту. Як розповів міський голова Сергій Надал, площа буде виконана в тому ж стилі, що і вулиця Чорновола. Облаштуть нове освітлення та зелені насадження. Всі гості міста зможуть бачити новий майдан, який матиме своє продовження у вигляді вулиці Чорновола.  

А що ви думаєте про реконструкцію Привокзального майдану? Діліться своїми думками у коментарях! 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • David Starr
    Головне - таксистів потім вигнати з під вокзалу.
  • Терен
    Бруківочка!!!! Бруківочка від Надала! Чувачок на безбідну старість собі заробляє і все за наш рахунок.
    Ну от, блін, покриття на Привокзальній то найбільша проблема в місті? Що там було не так?
    MrGangstarM reply Терен
    На парковочних місцях ще норм, а от на заїзді трампліни добрячі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Незламні духом: ветерани з Тернопільщини вибороли призові місця на змаганнях з пауерліфтингу 21:00 Професійні дилеми у роботі з травмою. Перевірте себе 20:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 2 грудня 20:01 «Бункер С» знову зі світлом! Волонтери відновили роботу та просять допомогти продуктами photo_camera Від читача 23:09 Офісам "Зроблено в Україні" в Кременці та Чорткові - 1 рік 19:03 15-річний підліток загинув у аварії через тиждень після свого дня народження 18:09 В Україні змінюють календар профілактичних щеплень: що треба знати 17:30 Оголосили переможців КонтраFACTS Media Awards 2025. «20 хвилин» отримали перше місце 17:00 Проблеми з доступністю та перешкоди на доріжках. Відомий бігун розкритикував умови на тернопільському стадіоні 16:45 Померла викладачка Тернопільської музичної школи №1 Наталія Залюбовська 16:10 На Грушевського видалили дерева та висадили молоді катальпи photo_camera 15:45 Попередження на водіїв на Тернопільщині оголосили через туман та дощ 15:10 У парку «Сопільче» відремонтували міст біля звіринця: що змінилося і скільки це коштувало? photo_camera 14:35 Зимова підтримка: на що українці витрачають допомогу від держави 14:00 Тернополянин отримав $6000 за обіцянку вплинути на переміщення військового. Справа у суді 13:33 Аварії на Тернопільщині: троє загиблих, четверо отримали травми 12:45 Смертельна аварія на Чортківщині: загинув водій 12:30 У Тернополі пройде благодійний забіг до Дня святого Миколая play_circle_filled 12:00 У Тернополі освятили ікони для захисників, створені учасницями проєкту «Доступна спадщина» 11:30 Помер учень 9 класу з Шумщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up