На Протасевича люди пікетують проти алкоголю в "Христі", повій та переставленої зупинки

На Протасевича люди пікетують проти алкоголю в "Христі", повій та переставленої зупинки

Мешканці будинку на вул. Протасевича, 18 у середу, 22 червня, вийшли пікетувати проти продажу алкоголю після 22.00 у магазині «Христя». Також люди ніяк не можуть «вигнати» повій. І ще вони хочуть, щоб зупинку переставили на попереднє місце, ближче до дороги.

- Зупинка раніше була близько біля дороги, а тепер її переставили до магазину, - каже мешканець будинку на вул.. Протасевича, 18 Мирослав Подоляк. – Тепер пенсіонерам потрібно бігти до тої маршрутки чи тролейбуса. А водії як тільки бачать, що йде пенсіонер, відразу рушають. І то на цій зупинці неможливо сидіти, бо то робоче місце повій.

Повії для мешканців цього району, а особливо будинку №18, давній головний біль. Люди протягом багатьох років ніяк не можуть «здихатись» їх.

- Їду одного разу в поїзді і чую, як хлопці, які їхали у Тернопіль говорять – о там є і на що подивитись, і де, - продовжує чоловік. – І один другому каже, що то на Протасевича. А я сховався і думаю, щоб ще мене де часом тут не впізнали.

Ще одна проблема на цій вулиці – продаж алкоголю після 22.00 у магазині «Христя», який відразу поруч із зупинкою та будинком.

Previous Next

- Тут горілку продають і вдень, і вночі, - додає пан Мирослав. – А потім у дворах постійно "п’янки". Я особисто не раз викликав поліцію, а все так само.

Депутат 24-ого округу Назарій Редьква повідомив, що рішенням виконавчого комітету міської ради уже двічі було скасовано оренду на дану земельну ділянку, проте власник магазину через суд скасовував це рішення. 

Згодом на місце приїхав і власник магазину, який стверджував, що проти нього зробили змову і міська влада хоче "вбити" його бізнес.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (13)
  • Nat Tan
    Всі ці будки треба позносити по всьому місті у нас є достатньо стаціонарних магазинів в будівлях а сараї будуйте по своїх селах
    Анонім reply Nat Tan
    Прості  чесні люди починають бізнес з будок , бо нама грошей щоб збудувати  стаціонарні магазини.  А стаціонарні магазини в Тернополі  дивним чином прихватили бідні  "слуги ", які служили та служать народу, які  ці будки і хочуть знищити, щоб не заберали  у них заробіток.    Ці будки годують сімї цих людей та дають зарплату декільком робочим і в бюджет платять  податки.
  • Анонім
    А хтось запитав, яка вартість оренди ділянки під магазином, яким чином вони її отримали, яке її цільове призначення, як надавались дозволи? Хтось взагалі коли-небудь зміг придбати Там квиток на громадський транспорт?
  • Анонім
    А тойво,мені скажіт:секс у нас офіційно дозволений-так,торгівля офіційно дозволена-так?То чо не можна дівкам там стояти?
  • Анонім
    Повії для мешканців цього району, а особливо будинку №18, давній головний біль. Люди протягом багатьох років ніяк не можуть «здихатись» їх.- ось так працювала стара міліція, а зараз так само працюють нові поліцаї
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:30 Бабуся привезла дворічного онука до Тернополя і залишила в під’їзді будинку 09:33 Бійка в центрі Тернополя: лунав постріл 09:00 Він знав, що не повернеться... рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 22:00 Митець з Тернопільщини Олег Шкляренко отримав стипендію Президента Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 21:00 Фіолетовий сезон: у Тернополі починає квітнути лаванда. Дивіться відео play_circle_filled 19:05 Легківка у Кровінці на швидкості влетіла в рейсовий автобус: водій у суді отримав рік умовно 19:00 50 і 60 гривень на дитину: як працюватиме нова програма безоплатного харчування для школярів 18:00 У Теребовлянській ратуші — виставка картин художниць-викладачок школи мистецтв: долучайтесь до аукціону play_circle_filled photo_camera 17:15 Суд готується допитати обвинувачених у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні 16:45 Гордість Тернопілля – 2026: нагороди отримали найталановитіші учні та їх вчителі 16:10 На Тернопільщині оновлюють дорожню розмітку 15:34 На третю добу після зникнення у лісі знайшли чоловіка зі Скали-Подільської 15:07 Дерева держустановам за «схемою»: на Тернопільщині викрили шахрайство на 1,2 млн грн photo_camera 14:40 «Ми не знали, що це будуть останні обійми». 16-річна Софійка загинула в ДТП, яку скоїв п'яний водій 14:12 У Тернополі під час комендантської години затримали нетверезого водія електросамоката 13:39 У Сереті в межах Чорткова виявили небезпечні забруднення: купатись не рекомендують 13:00 Масштабні пожежі сміттєзвалищ ліквідували рятувальники на Тернопільщині photo_camera 12:25 Знищили понад 30 тисяч хризантем на Тернопільщині: квіти були заражені карантинним організмом 11:52 У Чорткові проведуть традиційну ходу для випускників
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up