Спорткомплекс на вулиці Братів Бойчуків відремонтують за 11 млн грн

Спорткомплекс на вулиці Братів Бойчуків  відремонтують за 11 млн грн
  • Гроші на капітальний ремонт приміщення спортивного комплексу на вул. Братів Бойчуків, 4-А у Тернополі виділив Кабінет міністрів України. 
  • Йдеться про суму 5 млн грн з держбюджету та ще 6 млн грн - з міського. 
  • На що спрямувати ці кошти вирішували на виконкомі міськради 31 липня. 

Приміщення спортивного комплексу за адресою вул. Братів Бойчуків 4-А належить комунальному закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту".Кошти на його ремонт виділили із держбюджету на початку липня. На виконкомі 31 липня управлінню з прав сім'ї, молодіжної сім'ї, молоді та спорту їх спрямували безпосередньо на заклад. 

- Ми подали проект на співфінансування з держбюджету і нам виділили субвенцію у сумі 5 млн грн, -, каже начальник відділу молоді та спорту Валерій Кравчук. - Ще понад 6 млн виділили із міського бюджету. Проектно-кошторисна документація вже готова. У нас є переможець тендера, підписана угода. Ремонт планують розпочати буквально сьогодні-завтра. 

Нагадаємо, у Тернополі планують побудувати ще один спорткомплекс - "Палац Спорту". На проект Кабінет міністрів України виділив 30 млн гривень.

Сучасний багатофункціональний комплекс "Палац спорту" з трибунами та паркінгом вміщуватиме зaли для ігрових видів спорту, зокрема волейболу, футзaлу, бaскетболу, гaндболу та бадмінтону. У головному залі будуть трибуни на 3000 глядацьких місць, окрім того, у приміщення, в якому прийматимуть всеукраїнські та міжнародні чемпіонати, заплановано перенести дитячо-юнацьку спортивну школу греко-римської боротьби, яка наразі знаходиться у приміщенні Тернопільського замку.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Герасимчук Ростислав
    І кого ви хотіли принизити такою картинкою? Людей, що займатимуться спортом, а не бухатимуть, як ви, зебіли?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Люди реанімували посеред вулиці: у Тернополі медики та очевидці врятували чоловіка після клінічної смерті 21:40 Злива підтопила ділянку траси М-19 у Горинці: рух транспорту змінили 21:00 У парку Шевченка квітне лавандова клумба photo_camera 20:05 Писали про переміщення ТЦК — залишилися без телефонів. Як карають суди на Тернопільщині Від читача 16:23 Викрили шахрайський call-центр, який ошукав громадян США на понад 500 тисяч доларів 19:06 Замах на дев’ятикласницю школи №5: що з’ясували слідство, школа та адвокати 18:00 У Тернополі за місяць оштрафували 32 водіїв за паркування на місцях для родин Героїв 17:20 Ділянку на Стуса може отримати фірма, зареєстрована кілька місяців тому 16:50 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук 16:10 Тернопільські школярі вибороли призові місця на світовій олімпіаді з креативності у США photo_camera 15:40 У дворі будинку на 15 Квітня водій Tesla наїхав на неповнолітнього 15:15 На Рівненщині сталось зіткнення потяга та мікроавтобуса: є загиблі photo_camera 14:30 Олена Палига знову стала директоркою Тернопільської початкової школи «Ерудит» 14:00 3,8 проміле алкоголю показав «драгер» у крові водія, який збив дитину на електросамокаті 13:30 На підприємстві в Тернопільському районі травмувався 22-річний працівник 13:00 На Протасевича рятувальники звільнили автомобіль від поваленого дерева 12:30 Горіли гаражі на Довженка 12:00 76-річна жителька Тернополя переказала шахраю понад 370 тисяч гривень 11:20 Після завершення періоду нересту, на Тернопільщині знову дозволили вилов раків 10:40 28 років очолював Тернопільську школу №29: Анатолій Ятищук іде з посади директора
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up