На ринках Тернопільщини заборонили реалізувати 860 кг м'яса і овочів

На ринках Тернопільщини заборонили реалізувати 860 кг м'яса і овочів

 З початку року фахівці Тернопільської державної регіональної лабораторії Держпродспоживслужби не допустили до реалізації майже 860 кг м’ясо-молочної та рибної продукції, свіжих овочів та фруктів.

Зокрема, при проведенні досліджень лабораторії, які діють на санкціонованих ринках виявили продукти, які заборонили до реалізації після проведених досліджень. А саме:

  1. М’ясо свинини – 54 кг
  2. М’ясо яловичини – 6 кг
  3. Яєць – 8 шт.
  4. Молоко та молокопродукти – 295 кг
  5. Овочі та фрукти – 409 кг
  6. М’ясо птиці – 15 кг
  7. Риби та рибопродуктів – 80 кг

Через перевищений вміст нітратів заборонили до реалізації :

  1. Огірки ранні – 14 кг (ринок Чортків)
  2. Капуста рання – 15 кг (ринок Чортків)
  3. Капуста рання – 50 кг (ринок «ВІП-Маркет»)
  4. Буряк столовий (пізній) – 100 кг (ринок «ВІП-Маркет»)

Продукція, у якій перевищує вміст нітратів становить 43% від усієї продукції, що не допущена до реалізації.

Держпродспоживслужба закликає тернополян та жителів області свідомо ставитися до придбання продуктів харчування, зокрема м'яса та м'ясних виробів, риби, молочної продукції, свіжих овочів та фруктів. Пам'ятайте, що усі ці продукти харчування, які продаються на офіційних (санкціонованих) ринках проходять лабораторні дослідження за певними показниками. Тому, здійснюючи покупку, ви маєте право вимагати результати цих досліджень.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Назарко
    Судячи по обєму який проходить через ринки стаття означає тільки одне - ми їмо невідомо що, а перевіряється десь щось колись випадково коли напевно не заплатили перевіряючим? Чи може хтось думає що всі такі відповідальні і гамно не везуть на продаж?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Якщо з картки вкрали гроші: п’ять кроків, які можуть врятувати ваші кошти 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:36 Під час матчу на Чортківщині між фанатами спалахнув конфлікт play_circle_filled 19:00 Тернополяни вітають з Днем батька — добірка з соцмереж play_circle_filled Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 З ходою, вальсом і вшануванням Героїв: у Шумську відбулося свято випускників photo_camera 17:07 Смертельний конфлікт у родині. Суд покарав чоловіка за вбивство з необережності співмешканки 16:00 Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонів у складі поїздів 15:00 Випускник школи №18 склав НМТ на максимальний бал з двох предметів 14:11 На Чортківщині пожежа охопила пів гектара території 13:00 Простий рецепт салату зі стрілок часнику 12:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 11:00 Біля церкви святого Петра в Тернополі — благодійний ярмарок 10:20 «Любов та захист»: у День батька військові показали світлини зі своїми дітьми play_circle_filled photo_camera 09:00 «На щиті» повертаються до рідного дому Герої з Тернопільщини Ярослав Іващук та Вадим Сліворський
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up