На "секонді" через взуття побились хлопець та жінка

На "секонді" через взуття побились хлопець та жінка

Конфлікт між покупцями трапився у магазині "Секонд хенд", що на просп. Злуки, 1 у середу, 8 лютого, близько 9.00. Хлопець травмував жінці палець на руці, а та викликала поліцію.

- На місці конфлікту жінка повідомила, що у магазині між нею та невідомим чоловіком виник конфлікт через взуття, - повідомили в прес-службі управління патрульної поліції. - Внаслідок чого він наніс їй тілесні ушкодження, а саме вивихнув палець правої руки. На місці події чоловіка не було.

Обійшовши територію поблизу магазину 32-річна потерпіла разом з патрульними помітили хлопця, який травмував їй.

- Ним виявився 23-річний тернополянин, - кажуть в прес-службі. - Хлопець підтвердив, що конфлікт був. Він пройшов тест на алкоголь, але результат був негативний. В його крові було 0% алкоголю. 

Обох учасників конфлікту направили до слідчого для зʼясування всіх обставин.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Андрій Славопас
    Тому що ЄВРОПА!!!
  • Anonymous
    Вони сперечались за європейські цінності.
  • Анонім
    Як казав класик :"Люди как люди. Любят деньги, но ведь это всегда было… Человечество любит деньги, из чего бы те ни были сделаны, из кожи ли, из бумаги ли, из бронзы или из золота. Ну, легкомысленны… ну, что ж… и милосердие иногда стучится в их сердца… обыкновенные люди… в общем, напоминают прежних… квартирный вопрос только испортил их…" .В даному випадку я б сказав гуманітарка їх спортила .
  • Piter Savka
    Люди подуріли, вже за лахміття вбивають один одного.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:40 У Резерв+ стався масовий збій 10:12 Смертельна аварія у Борщеві: справу передали до суду 09:33 Луцьк у вогні: ворожі дрони знищили склад Нової пошти, горіла багатоповерхівка play_circle_filled photo_camera 09:00 На щиті повертаються Герої Владислав Лозовський та Степан Гриник Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 08:00 Пенсії, тарифи і «Доступні ліки»: які зміни чекають на українців з 1 квітня 22:04 Чоловіка з Підволочиська підозрюють в серії замахів на сексуальне насильство щодо трьох жінок у Львові 21:46 Графік відключення світла в Тернополі та області: 1 квітня діятимуть обмеження для бізнесу 21:00 Чи спускаються тернополяни в укриття під час тривоги: ми в них запитали photo_camera 20:01 З маршмелоу, фісташками, коньяком чи класичні: від 100 до 1150 гривень коштують авторські паски у Тернополі 19:00 Понад 23 мільйони на ремонт садка у Бучачі: що зроблять, де зараз діти та працівники 18:10 Що робити, якщо під час тривоги ви в церкві — рятувальники про правила безпеки на Великдень 17:30 Директор цегельного заводу отримав підозру в незаконному видобутку піску на 52 мільйони photo_camera 17:00 Понад 13 мільйонів на продуктові набори до Великодня: хто з тернополян отримає 16:30 Вбивство жінки на Володимира Великого: поліція затримала підозрюваного 15:45 Землю на Монастирищині, вартістю майже мільйон, суд повернув громаді, бо в аграрія виявили порушення 15:10 На Великодній період збільшують кількість рейсів до міських кладовищ: графік 14:30 У Міноборони зробили заяву про зміну мобілізації з 1 квітня та реформу ТЦК 13:50 На війні загинув студент тернопільського педуніверситету Валентин Стадницький 13:15 Водія у Тернополі оштрафували за телефон у руках і ремінь «за спиною»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up