Скільки недоотримає бюджет Тернополя через карантин та на що планують збільшити витрати - новини із сесії

Скільки недоотримає бюджет Тернополя через карантин та на що планують збільшити витрати - новини із сесії
  • Триває перше засідання сесії Тернопільської міської ради восьмого скликання. 
  • Депутати вже прийняли зміни до бюджету, зміни до кількох програм та статутних капіталів підприємств. Наразі коментарі чи не до кожного проєкту рішень мають представники "Сили людей". 

Як і 18 листопада, депутати міської ради не особливо активні в сесійній залі. Чого не можна сказати про депутатів від "Сили Людей". На кожен проєкт у них є коментарі або запитання. 

Цього разу на них президія реагує спокійно та відповідає без зайвих емоцій. Нагадаємо, минулого разу на висловлювання депутатів від цієї партії міський голова Сергій Надал відповів іронічною реплікою "Цирк поїхав, клоуни лишились". 

Про те, як депутати приймали присягу читайте у матеріалі "Перша сесія новообраної міської ради. Як налаштовані депутати на роботу? (ОПИТУВАННЯ)"

Під час першого засідання не обійшлось без словесних перепалок. Як це було читайте тут. 

На початку засідання депутати розглянули питання про виконання бюджету та  внесення змін до міського бюджету. Попри тривалий карантин та несприятливі умови для бізнесу, бюджет вдалося виконати за різними статтями надходження у середньому на 90% від запланованого, прогнозується невиконання бюджету на 200 мільйонів.

Також вже внесли зміни до міської програми “Здоров'я”. В основному це стосується збільшення витрат на підтримку медицини та забезпечення соціально незахищених верств населення.

На сесію винесено положення про впорядкування механізму передачі у власність громадян 1- та 2-ох квартирних житлових будинків. Документ передбачає перелік документів, які потрібно подати, аби отримати у власність квартиру.

Також Іван Сороколіт з "Сили Людей" мав зауваження до проєктів про виділення земельних ділянок. 

Більше про це згодом.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Саша Шашкун
    Який. Нахрен. Карантин. Дайте.людям. Жити. Свині.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:00 Смертельна аварія біля Тернополя: після зіткнення мікроавтобуса та легковика рятувальники деблокували водія photo_camera 10:13 Випав чоловік з вікна четвертого поверху в Тернополі 10:00 Концерти, виставки та проща: куди піти на вихідних 11 – 12 липня 09:02 У «Резерв+» відновили важливі послуги для військових з інвалідністю Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 22:01 Літо і зіпсовані продукти: як уникнути отруєння та коли потрібно негайно звертатися до лікаря 21:02 Безкоштовне харчування у школах Тернополя: батьки вже можуть замовити картку через «е-Тернопіль» 20:00 Міська рада програла апеляцію: землю на Бандери мають повернути громаді 19:04 Зник дорогою до волонтерів, а за тиждень знайшли мертвим: загадкова смерть військового з Тернопільщини 18:04 У школі встановлюють відреставроване вікно, через яке наробили галасу в Тернополі 17:32 Поки двоє билися, третій забрав телефон: у Тернополі чоловік привласнив чужий гаджет 17:02 Грози та дощі: на Тернопільщині — штормове попередження 16:29 Військовий зник безвісти: куди йти і що робити рідним та що може допомогти в пошуках 16:03 Тернополян запрошують стати донорами: на Театральному майдані працюватиме пункт здачі крові 15:32 47 тисяч гривень і 2 тисячі доларів за інвалідність: у Тернополі викрили голову команди та трьох лікарок 14:57 У Тернополі ремонтують дороги і тротуари: де тривають роботи та які вулиці перекрили 14:22 Школа на Збаражчині працюватиме, але з умовою. Про що домовились батьки і влада 13:40 На Кременеччині загорілася солома: вогнь міг перекинутися на 190 гектарів ріпаку 13:10 У Тернополі 12-річному школяру запропонували 20 тисяч за підпал авто ТЦК: хлопець звернувся до поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up