На "Східному" з'явиться ковзанка

На "Східному" з'явиться ковзанка

На універсальному спортивному майданчику на бул. Д.Галицького, 28 та Лесі Українки,17, заливають ковзанку. Відкрити її обіцяють найближчими днями.

Нагадаємо, що цей спортивний майданчик на бул. Д. Галицького був відкритий у 2015 році. Особливість його у тому, що він може використовуватися у будь-яку пору року: у весняно-осінній період для гри у футбол, а у зимовий – для катання на ковзанах чи гри у хокей.

Також у Тернополі діє ковзанка на Театральному майдані.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Святий Риколай
    Якшо заливають комунальники так само, як минулого року, то краще хай пацани бігають футбол.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У Тернополі 29 липня видаватимуть гуманітарну допомогу і збиратимуть пожертви на добрі справи 20:05 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Золота дзиґа-2026»: хто отримав нагороди 18:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:05 «Я закинув дуже далеко — це хороший улов»: у Тернополі змагалися юні рибалки 16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку» 13:00 Віддавала серце та душу дітям: померла вчителька зі Збаража Марія Гриб 12:00 Уночі росіяни атакували 10 регіонів України, серед постраждалих є діти 11:00 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська медична проща photo_camera 09:35 Швидка в напрямку зі Збаража до Тернополя, є потерпілий. Деталі уточнюємо play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Бідюка, Сергія Процюка та Олександра Коваля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up