На Стуса, 10 почали встановлювати вікна. Майже місяць люди жили з плівкою замість шиб

На Стуса, 10 почали встановлювати вікна. Майже місяць люди жили з плівкою замість шиб
  • Після розголосу у ЗМІ на вулиці Василя Стуса, 10 у Тернополі розпочали встановлювати нові вікна. Мешканці, які майже місяць після ракетної атаки змушені були жити з вибитими шибками та ледь теплими батареями, дякують за втручання журналістів. І кажуть: без публічності невідомо, скільки ще довелося б мерзнути у власних квартирах.
  • У міськраді повідомляють, що всі вікна вже готові, і протягом двох днів понад 60 вікон будуть встановлені.  

«Нам сьогодні почали встановлювати вікна, — повідомили 16 грудня «20 хвилин» мешканці вул. Стуса, 10. — Дякуємо вам! Аби не ваше втручання і розголос, хто зна, скільки ми чекали би».

У квартирах +11

Люди, нагадаємо, минулого тижня зверталися до журналістів, адже мерзли у своїх квартирах. Майже місяць після ракетної атаки на Тернопіль 19 листопада вибиті вікна й надалі залишалися забиті фанерою чи плівкою. «Батареї ледь теплі, ми просто домерзаємо. У квартирі +11», — повідомляли, зателефонувавши до редакції.

Детальніше читайте:

«Бруківку поруч з домом кладуть, а ми мерзнемо»: будинок на Стуса, 10 досі без вікон

16 грудня на сайті міськради повідомили, що у Тернополі нині тривають роботи у будинку на вулиці Василя Стуса, 10, де планують замінити понад 60 вікон.

Як зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал, у будинку на вулиці Василя Стуса, 10 було проведено необхідні заміри. Наразі вікна готові до встановлення, і протягом двох днів монтаж буде завершено.

— Ще попереднього тижня у цьому будинку були зроблені заміри. За цей час, поки бригади встановлювали вікна на вулиці 15 Квітня, завод-виробник виготовляв вікна для будинку на вулиці Василя Стуса, 10. Наразі всі вікна вже готові, і протягом двох днів понад 60 вікон будуть встановлені, — сказав Сергій Надал.

Вже встановили 968 вікон

Першочергово провели заміри пошкоджених вікон у будинках на вулицях Василя Стуса та 15 Квітня. Уже наступного дня розпочалося встановлення перших вікон у будинках, що зазнали ушкоджень. Роботи виконуються щоденно без перерв, запевнили у міськраді.

Кожне вікно виготовляється та монтується індивідуально для конкретної квартири, адже характер пошкоджень у кожному випадку різний. Загалом у всіх постраждалих будинках планується замінити близько 1200 вікон. Станом на 15 грудня вже встановлено 968 нових вікон.

— Окрім цього, тривають роботи з вивезення будівельних конструкцій після демонтажу будинку на вулиці Василя Стуса, 8, — повідомили на сайті міськради. — Унаслідок демонтажу зруйнованих елементів і роботи важкої техніки було пошкоджено прилеглу територію, тому на цій ділянці розпочалися роботи з благоустрою, зокрема із заміни бруківки.

За словами мешканців Стуса, 10, доріжку не ремонтували від 1984 року, а зараз кладуть бруківку замість того, аби першочергово встановити людям вікна. Це дуже обурило мешканців.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анна Кубай
    Всього потрібно добиватися .Стукати у всі двері а так би нічого не зрушилося .

keyboard_arrow_up