На Театральному майдані показали колекцію ретро-автомобілів. Дивіться фото!

На Театральному майдані показали колекцію ретро-автомобілів. Дивіться фото!

Незважаючи на спеку, на Театральному майдані зібралось чимало тернополян. Люди рийшли подивитися на колекцію відреставрованих ретро автомобілів. Стоятимуть вони до вечора, тому всі охочі можуть подивитись на унікальні автівки вживу, сфотографуватися та навіть побувати всередині.

У четвер, 24 червня до Тернополя завітають учасники міжнародного марафону «Україна в ралі Монте-Карло». Марафон стартував 13 червня в Умані. Українські автомобілісти відродженого Київського Клубу до 30 річчя Незалежності України відвідають 30 міст на ретро-автомобілях.

– На міжнародному ралі Україну представлять два ретро–автомобілі ЗАЗ 60–х років. Гонщики, які представлятимуть Україну, відвідають і Тернопіль. Щоб розповісти про це, на Театральному майдані ми організували виставку автомобілів з клубу елітних автомобілів «Ретрокортеж», – розповідає виконавчий директор Тернопільського регіонального представництва міжнародної торгової палати в Україні, співорганізатор виставки Іван Янюк. – Тернополяни, автолюбителі, можуть на власні очі побачити автомобілі. Можливо хтось захоче долучитися та допомогти команді, адже це все відбувається на громадських засадах. Цим займається відроджений Київський клуб автолюбителів, який і організував таки марафон по містах України.

Серд експонатів можна було побачити кілька моделей ГАЗ, OPEL, Mercedes, Jaguar, Excalibur Phantom, Wanderer.

22 січня 2022 року українці вперше візьмуть участь у Rallye Monte-Carlo, яке проводиться вже 110 років. Щоб підготуватися до змагань і випробувати автомобілі ЗАЗ 965 і ЗАЗ 966 У Тернополі столичних автолюбителів зустрічатимуть їх колеги із «Тернопільського Ретрокортежу». Серед експонатів на площі представили як радянські автівки, так і зарубіжні. Всі вони приїхали на власному ходу. Вони виглядають так, ніби недавно зійшли з конвеєра.

– Я люблю ретро–автомобілі, тому прийшов подивитись із сином, – розповідає тернопільський автолюбитель Андрій. – Такі автівки – вже дуже велика рідкість, тим паче в такому стані.

Маленькі тернополяни могли сісти в салон автомобілів чи сфотографуватися поруч.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:30 Затримали 18-річного тернополянина, який був лідером угруповання вимагачів, — поліція 11:06 П’яний водій без прав збив сусідку, а в суді намагався все списати на дим, бо жінка палила листя 10:23 Загинув десятикласник Мишковицького ліцею Максим Щотчук 10:05 У педуніверситеті проведуть благодійну донацію крові в пам’ять про Героя Володимира Брославського Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 09:35 Військові без води та їжі: Генштаб усунув з посади командира 14-ї бригади та звільнив командира 10 корпусу 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Петра Дарморіса і Олександра Киричука 08:00 Долар знову дорожчає, а євро падає 21:00 Ветеранський бізнес: заявку для набуття статусу можна буде подати через «Дію» 20:15 У Байковецькій громаді через ЦНАП можна знятися з розшуку ТЦК: стартував пілотний проєкт 20:00 Трохи борошна, досвіду і любові: на Тернопільщині розвивають крафтове виробництво хліба (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 19:00 Тернопільські веслувальники здобули призові місця на Кубку України та Всеукраїнських змаганнях 18:00 У Тернополі показують фільм «Кіллхаус» — про спецоперації СБУ, ГУР і Третього штурмового корпусу play_circle_filled 17:17 Потрійна ДТП на Шептицького: серед потерпілих — 9-місячна дитина 16:51 14-річний підліток до смерті побив чоловіка з інвалідністю. Як його покарав суд? 16:00 Біль, який не вщухає: пам'яті бійця стрілецького батальйону поліції Тернопільщини Василя Паньківа 15:36 Суд зобов’язав забудовника сплатити майже 2,5 мільйона пайового внеску до бюджету Тернополя 15:15 Жителя Тернополя затримали за підозрою в нанесенні тяжкого тілесного ушкодження знайомому 14:40 ФОТО ДНЯ: на набережній Тернополя розквітла слива Пісарді photo_camera 14:35 Презентували книгу «Старий парк Тернополя»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up