На Тернопільщині дитина напилась бензину. Хлопчик у важкому стані

На Тернопільщині дитина напилась бензину. Хлопчик у важкому стані

Тривожне повідомлення надійшло 28 травня до правоохоронців Шумського відділення поліції від чергового лікаря районної лікарні. Медик повідомив, що до закладу у важкому стані доправили малолітнього мешканця села Васьківці. Хлопчик отруївся.

Працівники поліції з’ясували, що 4-річний малюк отруївся бензином. Дитина гралася на подвір’ї біля помешкання батьків і, знайшовши в підсобному приміщені пластикову пляшку з пальним, вирішила скуштувати невідомий напій. І хоч випив небагато, для гострого ентерального отруєння цього було достатньо. Пацієнта направили на лікування до обласного центру. Наразі його стан стабільно важкий, хлопчик не приходить до тями.

Відомості про подію внесено до єдиного реєстру обліку злочинів. Слідчі встановлюють детальні обставини нещасного випадку.

Правоохоронці вкотре закликають громадян не залишати дітей без нагляду дорослих. Пам‘ятайте, навіть одна хвилина вашої відсутності може коштувати дитині здоров‘я, а то й самого життя, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 На поточний ремонт асфальту – 300 мільйонів. Нова закупівля у Тернополі 16:00 Старі купюри номіналом до 10 гривень більше не прийматимуть: де можна обміняти 15:00 Ветеран відроджує старовинний млин неподалік Теребовлі: у планах музей і культурний простір 14:00 Підпалила чоловіка і облила суперницю «Кротом»: у Бережанах судили матір трьох дітей Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 13:00 31-річний майор з Тернопільщини Ігор Дикун став командиром 32-ї окремої механізованої бригади 12:00 Від «Буремного перевалу» до «Аватара»: що показують у кінотеатрах Тернополя у вихідні 11:00 Відійшов у вічність викладач Тернопільського педуніверситету Євген Кальба 10:00 Тернопільський медуніверситет офіційно має нового ректора: Міністр представив Петра Лихацького 09:02 Сержанта з Тернопільщини нагородили відзнакою Міністра оборони України «За зразкову службу» 22:00 На 10 шлюбів в Україні припадає 7 розлучень — Опендатабот 21:00 Штрафи до 3655 гривень: на Тернопільщині розпочинають рейди на захист первоцвітів 20:00 Які школи в Тернополі не братимуть у перші чи в 10 класи: затвердили зміни 19:01 «Мені земля пішла з-під ніг». На війні загинув Микола Мига, який влітку повернувся з полону 18:00 Віталій Мандзин фінішував у топ-10 чоловічих гонок Олімпіади 17:30 За незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами відповідатимуть двоє чоловіків з Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up