На Тернопільщині працюють 11 ринків: де зафіксували порушення

На Тернопільщині працюють 11 ринків: де зафіксували порушення

В області розпочали роботу 11 агропродовольчих ринків. Працюють вони у  Бережанах, Чорткові, Кременці, Борщеві, Бучачі, Підволочиську, Козові, Заліщиках та ще три у Тернополі.

Роботу ринків щоденно контролюють інспектори Держпродспоживслужби та правоохоронці. Якість та безпечність продукції перевіряють фахівці лабораторії ветсанекспертизи.

Які порушення зафіксовали інспектори:

У Бережанах в перший день роботи ринку, зафіксували випадок стихійної торгівлі поза межами ринку. Відтак, міському голові Бережан та керівнику районного відділу поліції надіслали листи з пропозиціями щодо усунення даного недоліку. Інших порушень там не виявили.

У Чорткові ринок працює без порушень з 7-го травня.

У Підволочиську працює КП «Милосердя». Ще до відновлення роботи ринку  фахівці Держпродспоживслужби встановили незначні порушення, які адміністрація відразу ж виправила. На ринку не торгують м’ясо-молочними продуктами, оскільки відповідний павільйон не має експлуатаційного дозволу.

Агропродовольчий ринок ТОВ «МОНТЕРО» у Кременці відновив свою роботу 9-го травня.  Фахівці Держпродспоживслужби вказали адміністрації на недотримання дистанції, поновленні розміток між деякими торгівельними місцями, відтак, працівники ринку посилили контроль та нагадували покупцям про дотримання необхідної відстані.

Щодо Козови, то там ринок працює лише у п’ятницю. Фахівці Держпродспоживслужби зафіксували там ряд порушень: відсутність на вході диспенсерів з антисептиком для рук, недотримана відстані у 3 метри між торговельними місцями, скупчення відвідувачів, стихійна торгівля. Керівнику ринку направили письмовий припис та попередили про адмінвідповідальність за ст. 44.3 Кодексу України про адміністративну відповідальність.

У Бучачі в перший день роботи виявили незначні порушення, які адміністрація ринку усунула до кінця робочого дня.

У Борщеві на місцевому ринку були відсутні розмітка та оперативне оповіщення щодо недопущення поширення інфекційного захворювання, спричинене COVID-19.

У Заліщиках ринок працює в суботу і середу. Порушень там наразі не було.

У Тернополі ж роботу відновили 3 ринки: «Тернопільський міський ринок ЛТД», «ВІП МАРКЕТ» та «Прайм Вест».

ТзОВ «Тернопільський міський ринок ЛТД» працював не на повну потужність. Порушень не виявили.

На ринку ТОВ «ВІП МАРКЕТ» фахівці Держпродспоживслужби робили зауваження продавцям та покупцям щодо неправильного користування засобами індивідуального захисту. 16-го травня там виявлили й факт продажу овочів з порушенням вимог.  Державний інспектор Держпродспоживслужби в присутності працівників Національної поліції на підприємця склав протокол про адмінправопорушення через відсутність захисного бар’єру між покупцем та продавцем.

Не обійшлося без порушень і на ринку «Оріон» (ТзОВ «Прайм Вест»). На прилеглій території виявили стихійну торгівлю, а також торгівлю овочами з кіоску біля прилеглої території, де продавець не мала документів про державну реєстрацію потужностей,  відповідно до ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». З продавцями провели роз’яснювальну роботу, недоліки усунули.

Фахівці Держпродспоживслужби про виявлені порушення щодня повідомляють правоохоронців та представників влади на місцях.

Інспектори Держпродспоживсвлужби зазначають, що чи найбільше порушують покупці, які не дотримуються дистанції, не бачать розмежувальних ліній або неправильно використовують маски.

Робота ринків, що реалізують продовольчу групу товарів щодо виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря №14 від 27.04.2020р. «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби  COVID-19  в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» знаходиться на постійному контролі  Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Генштаб повідомив про перевірку комплектування військових частин справедливості розподілу людей 15:45 Вступ до коледжів — 2026: де шукати рейтингові списки 15:35 Військова логістика: невидима сила, без якої фронт не воює (пресслужба) 15:15 Внаслідок поранення загинув музикант оркестру ДСНС та воїн з Чорткова В'ячеслав Буртняк Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 14:45 Безоплатні обіди для школярів 1—12 класів: Тернопільщина готується до старту, але є проблеми 14:37 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 29 липня) 14:15 На Тернопільщині викрили незаконний кар'єр: збитки довкіллю 48 мільйонів гривень, чверть — легалізували play_circle_filled photo_camera 14:05 Понад 858 тисяч гривень вимагає прокуратура у «Лісів України» за 72 зрубаних дерева 13:30 У Тернополі чоловік привласнив забутий біля магазину смартфон та отримав кримінальну справу 13:02 На Бродівській змінили рух транспорту через ремонт дороги Тролейбус №7 курсуватиме іншими вулицями 12:30 Майже три мільйона планують витратити на ремонт ліфтів у Тернополі: за якими адресами 12:15 Парламент призначив новий уряд: хто увійшов до його складу (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:40 Подробиці аварії на Коновальця: електромобіль міг загорітись, після того, як протаранив стовп 11:15 Пожежа у багатоповерхівці на Бандери: рятувальники винесли чоловіка із задимленого підвалу 10:50 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю загиблому Герою Петру Батьківському 10:15 Дев'ять нових тролейбусів курсують Тернополем. На фото — зустріч легендарної Skoda та сучасного «Електрона» 09:37 У «Тернопільміськгаз» проведуть позапланову перевірку щодо обсягів споживання 09:00 Заліщицька громада в останню путь провела захисника Василя Іваніва photo_camera 08:00 Де на Тернопільщині працюють кнопки для термінового виклику поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up