На Тернопільщині розпочинається весняний призов: доки триватиме та кого візьмуть до війська?

На Тернопільщині розпочинається весняний призов: доки триватиме та кого візьмуть до війська?
  • У квітні-червні триватиме черговий призов громадян на військову службу.
     
  • До лав Збройних сил в Тернопільській області планують відправити близько 500 юнаків. 

На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Як наголосив військовий комісар Тернопільського ОМВК підполковник Микола Бойко, призовники до участі проведення операції Об'єднаних сил не залучаються.

«Усі призовники будуть знаходитися у пунктах тимчасової дислокації. Юнаків переправлятимуть у навчальні сектори, де вони зздобуватимуть спеціальність відповідно до своєї освіти. Після чого вони будуть розподілятися по військових частинах, як в Тернопільській області, так і за її межами», - розповідає військовий комісар Тернопільського ОМВК підполковник Микола Бойко.

Також під час брифінгу наголосили про адміністративну відповідальність, за порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військкомату без поважних причин, несвоєчасне подання відомостей про зміну місця проживання, навчання, освіти, місця роботи і посади призовники притягуються до адміністративної відповідальності.

Адміністративна відповідальність складає від 5 до 7 неоподаткованих мінімумів. Тобто від 85 до 115 грн. За вчинене повторне правопорушення штраф складає від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів. За неприбуття на відправку передбачена кримінальна відповідальність, а саме до трьох років позбавлення волі. Відтак за результатами осіннього призову на Тернопільщині було порушено 6 кримінальних справ. По одній справі суд прийняв рішення про обмеження волі.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Подолав тисячі кілометрів заради України: 67-річний американець волонтерить на Тернопільщині photo_camera 21:00 Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в Україні 20:00 Від першого дзвінка до отримання ключів: як у «ВІСОН» допомагають знайти свій дім (партнерський проєкт) 19:02 «Без вас ми не впоралися б». Мама 17-річного Назара дякує всім, хто допоміг врятувати сина Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:01 Ірина Король знову стала директоркою Тернопільського навчально-реабілітаційного центру 17:15 Міська рада програла суд за землю на Бандери play_circle_filled 16:46 Підтвердили загибель Героя з Теребовлі Михайла Волочастого. Місто зустріне кортеж «На щиті» 16:10 Рада відправила Свириденко у відставку. Будуть зміни серед міністрів 15:40 Приміщення продали, а що буде з автостанцією — не придумали. Продовження історії в Монастириськах 15:02 У Бережанах затримали львів'ян на отриманні грошей за незаконну відправку чоловіка в Угорщину 14:37 Понад 96 тисяч дітей на Тернопільщині безкоштовно харчуватимуться у школах 14:12 Із під'їзду багатоповерхівки в Тернополі вкрали велосипед: затримали 29-річну жінку 13:36 Грози накриють Тернопільщину 15 липня, а далі повернеться спека 13:05 Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію в Україні 12:35 На Тернопільщині затримали заступника начальника ТЦК за підозрою у вимаганні 35 тисяч гривень хабаря 12:00 Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину та очолить службу на Всеукраїнській прощі родин загиблих Героїв 11:20 На даху Тернопільської обласної лікарні встановили 163 сонячні панелі для безперебійного енергоживлення 10:46 На кордоні затримали жінку з Тернопільщини, яка їхала на авто, вкраденому в Британії 10:10 У Бучачі 17-річний мотоцикліст врізався в бус
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up