На Тернопільщині судитимуть наркоторговця

На Тернопільщині судитимуть наркоторговця

Теребовлянська місцева прокуратура скерувала на розгляд районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо місцевого жителя у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 КК України (незаконний збут наркотичних засобів).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у січні цього року житель одного із сіл Теребовлянського району, перебуваючи на замісній підтримуючій терапії в обласному наркологічному диспансері, за рецептом отримав таблетки наркотичного засобу – «метадон» в кількості 40 штук, але не спожив їх сам, а продавав їх односельцеві. Через вказані дії житель Теребовлянщини обвинувачується у незаконному збуті наркотичних засобів, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області. 
  

Довідково: санкція статті за вчинення даного кримінального правопорушення передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині: МОЗ оприлюднило результати перевірки якості води 20:00 У Чорткові молилися за військовополонених та безвісти зниклих захисників 19:00 На війні загинув бойовий медик із Кременеччини Едуард Мазур 18:00 У двох мікрорайонах Тернополя буде понижений тиск води через промивку мереж Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:06 Поки був на війні, нарахували понад 600 кВт електроенергії. Що робити в таких випадках? 16:00 Ансамбль з Ланівців підкорив міжнародний фестиваль своїм виступом 15:00 Перевірять правильність розрахунків нових тарифів на проїзд. Скільки коштів виділили 14:00 Відійшов у вічність отець Іван Мазурчук: коли і де відбудеться прощання 13:08 Чи могли утримувати 24-річного чоловіка в ТЦК до його 25-річчя і мобілізувати наступного дня? 12:05 Випічка, хендмейд і донати: у Тернополі волонтери збирають на човни для військових photo_camera 11:00 Митрополит Епіфаній очолив святкове богослужіння у кафедральному храмі Тернополя (Прямий ефір) play_circle_filled 10:00 Як приготувати цукерки «Метеорит» вдома 09:00 Програму «Доступні ліки» розширять на 51 препарат для лікування серцево-судинних захворювань
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up