На Тернопільщині відбулися відкриті уроки футболу

На Тернопільщині відбулися відкриті уроки футболу

Понад 70 дітей Саранчуківської громади взяли участь у проєкті «Відкриті уроки футболу». Ініціатива допомагає дітям надати психологічну та соціальну підтримку в умовах війни через гру.

Українська асоціація футболу та Асоціація футболу Тернопільщини, за підтримки УЄФА, реалізує проєкт допомоги дітям – «Відкриті уроки футболу». До початку повномасштабної війни одним з основних його завдань було допомогти дітям-переселенцям адаптуватися і подружитися з однолітками з приймаючих громад. 

Тож «Відкриті уроки футболу», які відбулися на стадіоні села Котів Саранчуківської громади Тернопільської області, мали на меті надати психосоціальну підтримку дітям в умовах війни через соціальний інструмент гри, відкриті футбольні події, та закохати дітей у футбол, повідомляє Асоціація футболу Тернопільщини.

Відео дня

Проєкт Української асоціації футболу за підтримки Дитячого фонду УЄФА та Асоціації крос-культурних проєктів (Данія) “Відкриті уроки футболу” (Open Fun Football Schools) це:

– психосоціальна підтримка дітей ВПО, дітей військових ЗСУ, дітей, постраждалих від війни;

– об’єднання і дружба дітей ВПО з місцевими дітьми, соціальна інтеграція;

– інклюзивне середовище, участь дітей незалежно від рівня здібностей, статі, а також участь дітей з особливими освітніми потребами;

– знання з безпеки в умовах війни;

– філософія масового футболу – радість від гри замість результату за всяку ціну;

– виховання здорового способу життя;

– розвиток волонтерства;

– активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (вчителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати тощо).

У проєкті взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Саранчуківської сільської громади. Всього було залучено понад 70 дітей. На спортивно-розважальних майданчиках працювали з учнями вчителі фізичної культури та практичний психолог. Вони проводили різноманітні цікаві рухові вправи. На майданчику безпеки з дітьми працював вчитель військової підготовки однієї із загальноосвітніх шкіл громади, який навчав юних учасників, як вберегти себе від небезпеки.

Весь інвентар (наданий Українською асоціацією футболу), який використовувався під час “Відкритих уроків футболу” було розприділено між закладами освіти, які брали участь у даному заході.

– Ці чудові м’ячі, канати, бар’єри, обручі, переносні ворота тощо зміцнять матеріальну базу для створення умов та покращення розвитку футболу та здорового способу життя у Саранчуківській громаді, – зазначив на закритті заходу начальник відділу освіти громади Ярослав Горохівський.

Всіх учасників «Відкритих уроків футболу» нагородили дипломами від Української асоціації футболу, також діткам на пам’ять залишилися футболки, у яких вони брали участь у заході. 

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, як у Тернополі допомагають дітям відволіктися від війни.

 

Читайте також:

Як у Тернополі дітям допомагають відволіктись від війни (РЕПОРТАЖ)

Артияна, Ноема, Марс, Натан: які незвичайні імена обирають тернополяни для своєї малечі

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up