Партнер рубрики Події

На Тернопільщині вшанували пам'ять кіборга Івана Вітишина

На Тернопільщині вшанували пам'ять кіборга Івана Вітишина

На Тернопільщині сьогодні, 20 січня, вшановують пам'ять кіборга Івана Вітишина. Цьогоріч військовому виповнилось би 46 років.

У сьому річницю загибелі кіборга у церкві Бориса і Гліба у Великій Березовиці відбулася заупокійна служба. Прийшли помолитися та пом'янути Івана Вітишина його рідні, друзі, побратими та небайдужі жителі громади, повідомляє пресслужба ТОДА.

Згодом, усі присутні поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на стіні будинку у Великій Березовиці.

Як розповідає мати Марія Вітишин, у цьому будинку жив Іван. Встановити пам'ятну дошку вдалося за ініціативи священнослужителів.

Відео дня

«Іван був дуже добрим та турботливим. Навіть перебуваючи на війні, я ніколи не чула від нього нарікань. Він завжди казав, що в нього все добре. Так він оберігав близьких від хвилювань. Ніколи не забуду цю мить, коли я стояла біля його труни. Сьогодні минає сім років з дня його смерті, а для мене це як вчорашній день», - каже Марія Вітишин.

У сьому річницю загибелі кіборга священнослужителі також відправили панахиду на могилі Івана Вітишина у селі Велика Лука.

Нагадаємо, що військового поранили 19 січня 2015 року в новому терміналі аеропорту Донецька, 20 січня він помер. Рідні Івана впізнали його на фото загиблих у терміналі українських Героїв, які оприлюднили російські бойовики.

Посмертно Іван Вітишин нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та орденом «Народний Герой України».

Читайте також Вони вистояли. Не вистояв бетон… Згадаймо в молитві кіборгів з Тернопільщини

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up