На Тернопільщині заборонили відвідування лісів у період високої пожежної небезпеки

На Тернопільщині заборонили відвідування лісів у період високої пожежної небезпеки

Через високу загрозу пожеж, населенню заборонено заходити у ліси і заїжджати на транспорті, коли буде IV і вище клас пожежної небезпеки.

Встановлено заборону на відвідування і в'їзд до лісів Тернопільщини у період високої пожежної небезпеки.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС в Тернопільській області.

Відповідно до розпорядження начальника Тернопільської обласної військової адміністрації від 27 лютого 2024 у період високої пожежної небезпеки протягом 2024 року (при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди) заборонено відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів (крім транзитних шляхів) механічних транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства, забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, транспортних засобів державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, пожежних машин та іншої техніки для гасіння пожеж.

Відео дня

Окрім цього, буде проводитися цілодобовий моніторинг природних екосистем для своєчасного виявлення пожеж, гасіння загорянь на ранніх стадіях їх виникнення, невідкладне оповіщення підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Відповідно до розпорядження, посилиться контроль за самовільним випалюванням стерні, сухої рослинності або її залишків та сміття у лісових масивах і на прилеглих до них територіях, торфовищах, лучно-степових ділянках, сільськогосподарських угідь, лісосмугах, заплавах річок, вздовж доріг та інших природних екосистемах

Порушників лісового і природоохоронного законодавства буде притягнуто до відповідальності.

На зображенні може бути: текст «дснс тернопльщини STOP вёзд до лсу заборонено»

Нагадаємо, минулого року найвищий 5 рівень пожежної небезпеки фіксували на Тернопільщині 23-25 травня. Тоді теж заборонялося розведення багать у лісах, в’їзд до них транспорту. Також при 5-му класі передбачалося введення обмеження на відвідування населенням хвойних насаджень. 

Також нещодавно рятувальники повідомляли, що з настанням теплої і сухої погоди на Тернопільщині активізувалися палії трави.

 

Читайте також:

За добу на Тернопільщині згоріла трава на 5 гектарах

Паліїв трави на Тернопільщині відправляють у суди і штрафують на 75 тисяч

Щомісяця в пожежах на Тернопільщині гинули по двоє людей

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up