На Тернопільщині жінку сильно покусав собака

На Тернопільщині жінку сильно покусав собака

Собака відкусив кілька пальців на нозі.

27 квітня о 16.04 районна бригада швидкої виїжджала у с. Нова Брикуля Теребовлянського району, до 83-річної пацієнтки. Жінку поважного віку сильно покусав собака.

Про це повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус.

Із травматичною ампутацією фаланг пальців лівої стопи, унаслідок укусу тварини, потерпілу, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Теребовлянську райлікарню.

Загалом за 27 квітня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 281 виклик до пацієнтів, здійснили 116 госпіталізацій; з них по Тернополю обслужено 118 викликів, госпіталізовано 37 пацієнтів. За 27 квітня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 40 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 32 ковідні пацієнти. З підозрою на ковід за 27 квітня у службу швидкої допомоги звернулося ще 12 пацієнтів, 3 госпіталізовано.

За 27 квітня, порівняно з 26 квітнем, майже не змінилась кількість викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на різні нещасні випадки, побутові травмування, алергічні реакції та укуси собак.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:49 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 квітня: будуть обмеження для промисловості та бізнесу 21:02 Військовослужбовці 44 окремої артилерійської бригади освятили великодні паски photo_camera 20:05 Рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 19:00 Колишня боксерка гартує дух ЗСУ. Дивіться відео Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:00 Сльози радості та щирі обійми: як у Золотниківській громаді зустрічали звільненого з полону Героя play_circle_filled photo_camera 17:00 Запалює у соцмережах і модернізує медзаклад: історія директора Залозецької районної лікарні Віктора Гуньки 16:00 У Великих Бірках освятили пам’ятники загиблим Героям photo_camera 15:00 «Найдорожчий укол вже не потрібен»: родина Ромчика зі СМА закрила збір і обіцяє передати кошти іншим дітям 14:00 Тернополяни вітають зі святом Великодня: підбірка фото з соцмереж photo_camera 13:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Лауса і Андрія Дмитріва 12:00 Символ перемоги добра: артилеристи 50-ї бригади зустріли світле свято Великодня photo_camera 11:08 Великдень у Свято-Троїцькому Духовному Центрі. Дивіться фото і відео play_circle_filled photo_camera 10:06 Салати на Великдень: добірка з м'ясом, рибою та яйцями 09:00 12 квітня — Великдень. Що варто зробити та чого не можна робити у свято
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up