На Тернопіллі хочуть знімати фільм про Бандеру

На Тернопіллі хочуть знімати фільм про Бандеру
  • Тернопільській кінокомісії запропонували стати партнерами зйомок фільму про Степана Бандеру у 2019-ому році. 
  • Фільм планують знімати у двох областях: Тернопільській та Івано-Франківській. 

- У 2019-ому, який в Тернополі оголошений роком Бандери, є перша пропозиції зйомок фільму про Степана Бандеру на території Тернопілля та Івано-Франківська, - повідомив начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик на виконкомі міської ради 26 грудня. - Автори ті, які робили будинок "Слово". Зараз налагоджується робота, для нас це нове, але думаю, що впораємось. 

Як пояснив голова Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра, кінокомісії запропонували стати партнерами зйомок. 

- Продюсер майбутнього фільму запропонував кінокомісії бути партнерами зйомок, - розповідає Леонід Бицюра. - Зараз збирають матеріал і справді хочуть зробити фільм про Бандеру. Події мають відбуватися у двох областях. А ми маємо стати партнером знімального процесу в межах Тернопільської області.

Відео дня

Подробиці, як каже пан Бицюра, будуть уже, коли завершаться переговори. На яких саме локаціях відбуватимуться зйомки фільму теж поки невідомо. Але кінокомісія зацікавлена в тому, щоб більшість зйомок були на Тернополі. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • КАпрал
    Всім мойшам сосать.
  • Тарнополянин
    Це вже моветон. Як светер бойз 😆
  • Цьвєк
    А ше шось в Тернополи хочут робити,крім Бандери?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Стрілянина у Тернополі: затримали 40-річного чоловіка 20:00 «20 хвилин» звернулися до поліції через використання коворкінг-центру сином посадовця міської ради 19:00 Новий спорткомплекс у Тернополі: чи не стане він черговим довгобудом? 18:10 На Винниченка ремонтуватимуть дорогу. Тернополян чекають ускладнення руху Від читача 17:37 Безкоштовне вивчення німецької з нуля 17:50 Тернопіль для ЗСУ: 35-й окремий стрілецький батальйон отримав техніку від міста (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:35 Аварія на Дружбі: є травмовані 17:27 Перестало битись серце актриси з Тернополя Емілії Несторович 16:55 Працівника ТЦК, який влаштував п'яні перегони, уже раніше судили за їзду під наркотиками 16:25 Герой мультфільму «оживе» у парку Чорткова завдяки майстерності військового 15:55 «Тривожні кнопки» мають встановити у кожній школі, а стороннім заборонять вхід без дозволу 15:20 «На щиті»: ще 1000 тіл українських захисників повернули додому 14:50 У Кременці заступницю директора ліцею оштрафували за корупційне правопорушення 14:20 Долар подорожчав, а курс євро подешевшав 13:45 В Україні з'явиться військовий омбудсмен: чим займатиметься та хто може подавати скарги 13:10 «Ліси України» мають сплатити компенсацію за зрубані дуби на Монастирищині 12:31 Суд на Тернопільщині відправив солдата на п’ять років до в’язниці 12:00 200 доларів з шухляди роботодавця забрала тернополянка: зізналась і розповіла, що робила так і раніше 11:20 Бездиханне тіло знайшли на місці пожежі в Нараївській громаді 10:45 Школярка з Тернополя зібрала гроші на Starlink для своєї вчительки, яка служить в ЗСУ photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up