На тротуарі глибокі ями, а його не ремонтують, - скаржиться мешканець будинку на Лесі Українки (оновлено)

На тротуарі глибокі ями, а його не ремонтують, - скаржиться мешканець будинку на  Лесі Українки (оновлено)
  • З тротуару на вул. Лесі Українки поруч з будинками №10 та 12 зробили проїзд та розбили його - з такою скаргою в редакцію "20 хвилин" звернувся мешканець одного з цих будинків.
  • Чоловік каже, що звертався і в міську раду, і в управління ЖКГ, але безрезультатно. 

- Тротуар біля будинків на вулиці Лесі України 12 та 10 вже вщент розбитий, - каже мешканець будинку №10 пан Василь. - Це якраз за тими кіосками, що попри дорогу. Там тротуар, а з нього зробили заїзд і виїзд для авто. Там вже утворились величезні глибокі калюжі. Я дзвонив вже і в міську раду, і в ЖЕК, щоб ту ділянку зробили, але там мовчать. Навколо поробили і проїзди, і тротуари, а тут жахіття. 

На тротуарі, про який говорить чоловік, і справді алсфальтне покриття вже знищене. Люди обходять великі ями, а повз них проїжджають авто. 

В міській раді кажуть, що замовили проектно-кошторисну документацію на ремонт цієї діянки. Ремонт планують провести наступного року.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • Діма Андрущенко
    вул Курбаса 2 в дворі неможливо ходити.після дощу озера.....підїзні шляхи до маг.Смаколик....ремонту за України ще небуло.
  • Герасимчук Ростислав
    Бруківочка прийди!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 21:00 Чортків і Сатанів готують сюрприз для туристів: вже скоро презентують спільний квиток 20:03 «Люкс-клас» на маршруті: після скарги журналістам перевізник каже, що замінив обшивку сидінь 19:14 Люди продовжують виходи на мітинги у підтримку Федорова в Тернополі photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:02 В Україні можуть змінити платіжки за комуналку 17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження 16:17 Долар перетнув позначку в 45 гривень за середнім курсом в банках 15:50 На Шумщині зафіксували 160 пошкоджених будівель через негоду. На відновлення виділили мільйон 15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі (оновлено) 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up