На Циганці щовечора безкоштовно показують фільми просто неба

На Циганці щовечора безкоштовно показують фільми просто неба
  • Вечірній кінотеатр на Циганці організував тернополянин разом із друзями. Він розповів, що такі моменти дозволяють побачити Тернопіль у всій красі. 
  • Перегляд фільмів відбувається щовечора та є безкоштовним. Обирають для перегляду класику та комедії.

- Ми лише розпочали сезон, але вже бачимо, що людям це цікаво, - каже організатор Тимофій Іванечко. - Перегляд фільмів є безкоштовним. Наш проект називається "Доступне кіно" і ми заохочуємо тернополян та туристів відвідувати найяскравіші місця в місті. 

Розпочинається перегляд фільмів о 21.45. Відбувається він щовечора. Організатори кажуть, що заважати може лише дощ. На перегляд вже приходять люди цілими компаніями. 

За словами організатора, пляж Циганку обрали, бо це місце є дуже популярним серед молоді. 

- Ідея була моєю із товаришем, - каже Тимофій Іванечко. - Все зробили власними силами: техніка, трохи облаштували місце, запустили акаунт в соціальних мережах, щоб люди могли знати які фільми будуть сьогодні. 

Перший перегляд фільму відбувся 14 червня. Для переглядів обирають класику кінематографа або комедії, щоб створити гарний настрій для відпочинку. 

Організатор каже, що не виключає можливості, що перегляд буде платний. Проте зараз їх основна мета створити комфортну зону для відпочинку тернополян. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (23)
  • Ірина Коропотницька
    Сеанси безкоштовні,а вам заважають комарі, "справжні українці". Організатори-молодці!!!!!
  • Volodymyr Soldatenkov
    Годувати комарню, в самий раз...
  • Iryna Vakhriv
    І рекомендації! Позаминулого року мене весь сеанс гризли якісь комахи і організатори немали ніякого репелента, щоб потруїти їх. Оскілтки цього року « щедро вродили комарі» подбайте про таку дрібничку для безпеки відвідувачів
    Iryna Vakhriv reply Iryna Vakhriv
    Любов Синоверська  неа, ми платили по 50 грн , за те, щоб мати можливість сидіти на палетах і пуфах. Тобто не безкоштовно
    Iryna Vakhriv reply Iryna Vakhriv
    Любов Синоверська  неа, ми платили по 50 грн , за те, щоб мати можливість сидіти на палетах і пуфах. Тобто не безкоштовно
    Любов Синоверська reply Iryna Vakhriv
    Iryna Vakhriv ,безплатно фільм,а від  комарів принесіть щось собі самі .
  • Таня Башнянин
    Класно
    Де можна глянути розклад фільмів?
    Це буле ціле літо???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Лемківські киселицю та кривульку внесли до переліку нематеріальної спадщини 20:00 Чи обов’язково проходити ВЛК при наявності броні: адвокатка пояснює, коли це потрібно 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 січня 19:00 У Тернополі прощаються із захисником Павлом Ящищаком Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 18:00 Паста Амосова для міцного імунітету: як готувати суміш-панацею від усіх хвороб play_circle_filled 17:07 Тернопільський став замерз. Хто ризикує виходити на водойму 16:00 Воїну назавжди 30... Дружина загиблого Героя Петра Микуляка просить підтримати петицію 15:00 Санкар з Тернопільщини Андрій Мандзій виборов золото Кубка націй у Вінтерберзі 14:00 У міськраді назвали сфальсифікованою підозру посадовцю КП щодо робіт на Пантеоні Героїв 14:00 Коли справді потрібно викликати «швидку», а коли варто звернутись до сімейного лікаря 13:00 Яка ситуація на дорогах та в дворах Тернополя: пишіть у коментарях чи є місця, де досі нерозчищено 12:00 На польовій дорозі біля Бучача із снігових заметів визволяли легківку з породіллею 11:00 Вночі з 10 на 11 січня перекриють деякі вулиці, бо розчищатимуть сніг 10:00 Плити тонші, суми більші: посадовця з Тернополя підозрюють в махінаціях на встановленні пам'ятників Героям 09:00 Перекрвають Опільського, на деяких інших забороняють паркувати авто: рішення координаційного штабу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up