На вулиці Київській, 1 облаштовують унікальний тренажерний зал просто неба(ФОТО)

На вулиці Київській, 1 облаштовують унікальний тренажерний зал просто неба(ФОТО)

 Вартість проєкту вуличного спортзалу 300000 гривень.

Тривають роботи в рамках реалізації проєктів “Громадського бюджету”, повідомляє "Тернопіль житлово-комунальний".

Зокрема, у дворі на вулиці Київській, 1 почали роботи з облаштування унікального спортивного майданчика просто неба, аналогів якому немає у Тернополі.

Як розповідають ініціатори впровадження задуму, тут у розпорядженні любителів спорту буде гантельний ряд (2 х 10, 14, 18), а також тренажери для виконання ряду вправ: станової тяги, присідань, “метелик”, верхній та нижній блок тощо.

Як йдеться на сайті міської ради, проєкт "Вуличний спортзал Київська, 1" — один з переможців серед малих проєктів "Громадського бюджету-2020", його вартість 300000 гривень. Станом на 1 липня роботи розпочали, уже використали понад 11 тисяч гривень. Проєкт заплановано реалізувати до 1 вересня цього року. 

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Набережній почистили аераційні фонтани перед новим сезоном 21:00 22-річна водійка Tesla отримала штраф за те, що їздила в центрі Тернополя вночі з вимкненими фарами play_circle_filled 20:01 Крафін з вишнею, паски без яєць або з сиром і цедрою: перевірені рецепти випічки до Великодня від тернополян 19:00 Тернопіль декорують до свята: велика команда творить святковий простір у центрі міста Від читача 20:51 Куди піти цього тижня в Тернополі? 18:06 Не робота, а пастка: 150 тисяч гривень перерахувала тернополянка шахраям 17:20 Відійшов у вічність колишній керівник департаменту культури Тернопільської ОДА Олексій Табачук 17:00 «Партнерство, що розвиває регіони: досвід Західного Хабу МХП» (новини компаній) 16:50 17 тисяч доларів за переправлення через кордон: затримали чоловіка з Тернопільщини 16:07 В аварії на Кременеччині загинув 45-річний чоловік: водій був п'яним 15:25 Штормове попередження через заморозки та вітри оголосили на Тернопільщині 14:50 Мертву жінку виявили перехожі в одному з сіл Тернопільського району 14:15 Судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини у «Дністровському каньйоні» на 1,7 мільйона 13:30 Смертельна аварія: 17-річний хлопець з Тернополя розбився на мотоциклі 13:00 Пошкодили банер із фотографією загиблого захисника на алеї пам’яті: встановили неповнолітніх порушників 12:57 Святковий Великдень разом із «Смаколик»: смачно, зручно, по-домашньому (новини компаній) 12:30 Сумна втрата для Теребовлі: на фронті загинув Богдан Галонський 12:05 ФК «Нива» повторно подав документи на проведення домашнього матчу і запрошує на відкрите тренування 11:45 Стрімкі пологи в дорозі: у кареті «швидкої» народився хлопчик 11:16 Розшукали водія-втікача, який на смерть збив велосипедиста на Кременеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up