Начальника міського Держгеокадастру зобов’язали відзвітувати

Начальника міського Держгеокадастру зобов’язали відзвітувати

Депутати Тернопільської міськради на останній сесії прийняли колективне рішення, яким зобов’язали керівника міськрайонного управління Держгеокадастру Романа Левчика відзвітувати про свою діяльність.

Цікаво, що цей орган – поза структурою міської ради. До посадовця, як стало відомо, є багато питань.

 Закон дозволяє органам місцевого самоврядування кликати «на коврик» представників державних органів влади. От депутати і скористались можливістю. Чому саме цього чиновника публічно хочуть чути міські обранці, достеменно не відомо. Разом з тим кулуарами міської ради «ходить» інформація про наявні факти не зовсім коректної роботи Держгеокадастру щодо надання землі за межами міста та погодження документації.

Наші журналісти детальніше з’ясовують причини та можливі наслідки. А також поцікавляться діяльністю Романа Левчика на посаді бо ж Держгеокадастр це, якщо пригадаєте, реорганізоване Держземагенство яке не одноразово світилось в скандалах пов’язаних з дерибаном землі, незаконними вимогами до суб’єктів господарювання, гучними звільненнями та кримінальними справами. Продовження буде.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:32 Номінанти на посаду очільника Тернопільської ОВА із соцмереж: що самі кажуть 12:10 Бійка на залізничній станції в Чорткові: двоє чоловіків у реанімації, третьому загрожує в'язниця 11:40 «Допоможіть знайти свідків аварії, в якій загинула моя мама» 11:10 Водохресний святвечір: що важливо зробити перед Богоявленням — пояснює священник Від читача 12:52 Програма "Власна справа": з 01 січня 2026 року збільшено розмір грантів 10:40 Потерпілих діставали з автівок рятувальники: подробиці смертельної аварії в Озерянській громаді 10:10 Троє дорослих та дитина досі перебувають у лікарнях після атаки на Тернопіль 19 листопада 09:37 Кому в січні 2026 року перерахують пенсію: дехто отримає більше, а в когось виплати не зміняться 09:00 «На щиті» повернулися до рідного дому Герої з Тернопільщини Петро Заяць, Ігор Коцан та Валентин Олійник 08:00 «Ветеранський простір» відновлює роботу мобільної групи на Тернопільщині 07:00 Вночі росіяни завдали удару по медзакладі в Києві 21:00 Вовча, Снігова, Полунична, Боброва повня: коли дивитися на особливий Місяць у 2026 році photo_camera 20:00 Де активно і весело відпочити у Тернополі взимку: розповідаємо про умови та вартість 19:43 Графік відключення світла в Тернополі та області на 5 січня 19:00 Кількість офіцерок ЗСУ зросла з 4% до 21% за останні 2 роки — радниця Генштабу 18:00 Укрзалізниця анонсувала оновлення розкладу руху потягів 17:00 У Тернополі відбудеться міжконфесійний молебень та освячення Йорданської води 16:00 З піснею та молитвою — до Перемоги: колядники на Тернопільщині зібрали 80 тисяч для ЗСУ 14:32 Негода повідомив про завершення роботи на посаді керівника Тернопільської ОВА 14:00 У ПК «Березіль» покажуть авторські ікони Володимира Шерстія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up