"Нас виганяють, але нам треба заробляти на хліб". Куди перекочували продавці з Чорновола

"Нас виганяють,  але нам треба заробляти на хліб".  Куди перекочували продавці з Чорновола
  • Молочну продукцію, фрукти, овочі продавці пропонували просто на тротуарах вул. Чорновола до ремонту.
  • Тепер вони перекочували під магазини на вул. Хмельницького.

Ремонт вулиці Чорновола розпочали наприкінці червня. Вуличні продавці, які там торгували, тепер зайняли тротуар на вул. Хмельницького. Не лякає їх ні табличка, яка вказує на штраф 500 грн за торгівлю під магазинами, ні муніципальна поліція. 

У понеділок, 15 жовтня, під магазинами на вул. Хмельницького було більше, ніж десять продавців.

Відео дня

- Поліція сьогодні вихідна, то ми торгуємо, - кажуть продавці. - А так, то нас і проганяють, і штрафують. Суми різні. Нам альтернативного місця не пропонують, нікому до нас немає справи. А нам треба заробляти на хліб.

Як повідомили в міській раді, працівники муніципальної поліції чергують в робочі дні в робочий час та на вихідні до обіду. Продавці правопорушники за порушення "Правил благоустрою Тернополя" можуть понести відповідальність за ст. 152 КУпАП від 340 до 1360 грн.  Такі штрафи виписує муніципальна поліція. Поняття "торгівля з рук" - це порушення ст. 160 КУпАП, цим займаються працівники Нацполіції. Відповідальність за цією статею 17-53 грн з вилученням товару.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • Leyton Smith
    Близько 7 мільйонів українців отримують пенсію у розмірі 1500-1800 грн/міс. Їм потрібно якось жити.Влада створили геноцид для пенсіонерів,інвалідів ...Подумайте про це,коли на виборах будете ставити галочку навпроти олігархічного бид*ла!
  • AnonimX1
    Через дорогу Ринок, де є місця для торгівлі Але Ні наші люди не хочуть йти на ринок, бо там тре заплатити податок за місце і оплатити перевірку продукції санепідемстанції!!! Дані продавці ставлять ціну в 2-3рази більшу ніж на ринку і те що вони продають все лежить просто на землі, як для худоби!!! Там тре не штрафувати їх, а до громадських робіт до року ставити, щоб була користь для міста і вони засвоїли,  "хоч продавати - дотримуйся закону"!!!!
  • Діонісій
    я сам часто користуюсь тим "ринком", яблучка, овочі, але, якби то було організовано, було краще. людям треба заробляти, є для того місця на ринку біля залізничного, які пусті, за них грощі треба платити, а вони і не хочуть.
  • тойво
    Всім треба заробляти на хліб.Давайте з міста зробимо базар.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 Сотні тисяч на сонячні панелі та генератори: чи готовий бізнес Тернополя до блекаутів 19:03 Спортивні майданчики, укриття і не тільки: за які проекти «Громадського бюджету» можна проголосувати photo_camera 18:10 «Зоринка» здобула чотири перемоги на міжнародних конкурсах 17:35 У Тернополі демонтували незаконно встановлену огорожу біля Ставу Від читача 13:24 Офісу "Зроблено в Україні" у Тернополі - 1 рік! 17:02 За хабар обіцяли допомогти уникнути служби: як за це карають суди на Тернопільщині 16:30 Лише українською: Рада ухвалила зміни до оформлення паспортів українців 16:00 У середмісті Тернополя горів гараж 15:22 На Тарнавського загинув чоловік 15:00 З ліхтариками, генераторами, але на уроках: як школи Тернополя готуються до відключень світла 14:20 Аварія на Мазепи: водію стало погано, зіткнулися три авто 14:05 Тернополянина викрили у збуті фальсифікованих цигарок 13:25 «На щиті»: тисячу тіл повернули в Україну 13:00 Суд повернув земельну ділянку в зоологічному заказнику «Людвище» 12:30 На пішохідному переході біля залізничного вокзалу збили жінку 12:00 На Тернопільщині підліток зняв та поширював інтимне відео — поліція 11:30 У дванадцяти областях застосовуються графіки погодинних відключень електрики 11:15 У дитсадку №14 проводять термомодернізацію: що вже зробили 10:35 Середня пенсія на Тернопільщині становить 4997 гривень 10:00 Жінка зі Зборова втратила понад 100 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up