Тернопільські націоналісти принесли іграшки під церкву московського патріархату

Тернопільські націоналісти принесли іграшки під церкву московського патріархату
  • Під час ранкового богослужіння 14 січня у церкві Віри, Надії, Любові та Софії УПЦ МП, що на Коновальця, не обійшлось без штовханини та розбірок. 
  • Акцію протесту влаштували представники "Правого сектору", до яких долучились небайдужі тернополяни. Люди прийшли під церкву з іграшками. 

 

- Ми уже більше трьох років вимагаємо, щоб московський патріархат взагалі забрався з території України. Вони не є церквою, у них всі ознаки секти, - каже керівник обласного штабу "Правого сектору Тернопільщини" Назар Сарабун. - У Тернополі, зокрема, багато чиновників ходять в цю церкву, багато впливових людей у нашому місті. І ми за те, щоб в Україні була єдина церква. Вчорашня акція нічим не відрізнялась від тих, які ми робити раніше. Але після одного випадку, вони показали на всю країну, хто вони є. 

Нагадаємо, нещодавно у Запоріжжі служитель Української православної церкви Московського патріархату відмовився завершувати відспівування дворічної дитини, яка загинула під час нещасного випадку. Під час прогулянки у дворі на хлопчика впав самогубець, який викинувся з вікна багатоповерхівки. Причиною відмови свяещеника було те, що дитина хрещена священиками Київського патріархату. Дитину відмовилися відспівувати і в іншому храмі, тому похорони завершив священик Київського патріархату. 

Такий вчинок служителя церкви Московського патріархату викликав неабияке обурення і хвилю масових протестів по всій Україні. Люди приносили ляльки та іграшки під церкви Московського патріархату. У Тернополі теж відбулась акція протесту.

- Наша акція була інформативною, - каже Назар Сарабун. - Ми прийшли з іграшками, як в інших містах. Ми спершу хотіли заколядувати, хотіли провести мирну акцію, але монахи почали нас виштовхувати. Нас не пустили навіть на територію храму.

У "Правому секторі" кажуть, що церква своїми діями порушає Закон України "Про свободу совісті та релігійні організації". І додають, що продовжуватимуть боротьбу за Єдину Українську помісну Церкву. 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (9)
  • David Starr
    В МП ходять одні дебіли, нормальній людині вистачить розуму не зв_язуватись із тією сектою.
  • Tarnopol Mst
    А що таке "націоналіст"? У чому заключається їхня робота? Як визначають профпридатність?  А то понавидумують усякого,націоналіст,активіст,пасивіст
  • Герасимчук Ростислав
    Всі вони агенти парашки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 У заповіднику на Тернопільщині фотопастка зафіксувала куницю 20:50 Аварія з травмованим на Дальньому пляжі: водій мопеда втратив пальці 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:01 З нагоди 30-річчя Конституції України у Чорткові відбувся благодійний забіг photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 17:35 На Тернопільщині розшукують безвісти зниклого 26-річного чоловіка 17:05 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують 16:01 Померла вчителька початкових класів Байковецької гімназії Світлана Гануляк 15:25 На Тернопільщині тимчасово обмежили руху великовагового транспорту 15:01 Від 50 до 175 гривень за кілограм: у Тернополі вже продають кавуни та дині 14:00 Спека до +39, дощі і грози: прогноз погоди на Тернопільщині 13:02 З нагоди Дня Конституції України Зеленський відзначив двох уродженців Тернопільщини 12:00 День Конституції України відзначили у Тернополі 11:05 Найпухкіші вареники з полуницею: два рецепти тіста, які завжди виходять 10:15 Діти їздили на самокатах по даху будинку на Лучаківського: реакція соцмереж 09:00 28 червня — День Конституції України: історія свята та цікаві факти
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up