Непересічна подія року: у Тернополі вперше відбудеться «Книгофест Подоляни» (новини компаній)

Непересічна подія року: у Тернополі вперше відбудеться «Книгофест Подоляни» (новини компаній)

11 березня 2020 року в Тернополі відбудеться непересічна подія – книжковий форум «Книгофест Подоляни». «Ідея книжкового форуму визріла ще 5 років тому, ми довго до цього йшли, готувалися, їздили з командою на інші подібні заходи в Україні і ось цього року готові представити тернополянам і гостям міста наш Книгофест Подоляни» - говорить організатор книгофесту Тетяна Чубак.

  На форумі буде презентовано вперше в Україні інтерактивну мобільну виставку «Франко від А до  Я» Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка. Ця виставка вже знана в Європі, адже наприкінці минулого року обїздила європейські столиці і дуже приємно, що тернополяни мають можливість побачити її першими.

На Книгофесті буде представлено багато видавництв і літературних новинок, тож всі відвідувачі виставки зможуть придбати книги за цінами видавця. Програма насичена цікавими зустрічами і презентаціями. До нас приїзджає Романія Романишин та Андрій Лесів – відомі в усьому світі ілюстратори, художники, автори, співзасновники творчої майстерні Аґрафка. Створюють книги для дітей та дорослих. Члени українського PEN клубу. За свої книги отримали чимало міжнародних нагород і відзнак, серед яких Bologna Ragazzi Award (2014, 2015, 2018, Італія), BIB Award (2012, 2017, Словаччина), NAMI Concours (2019, Південна Корея), Global Illustration Award (2016, 2017, Німеччина), Little Hakka (2018, Китай) та інші.

На відвідувачів чекає також цікава презентація художника, графіка, книжкового ілюстратора, художнього редактора, члена Спілки дизайнерів України нашого земляка Олега Кіналя.

Авторські вірші читатимуть відомі поети Олександр Смик та Ірина Рубець.

В рамках книгофесту відбудеться презентація нової книги «Родимий край, село родиме» тернопільських авторів Богдана Мельничука і Оксани Гаврилевської. Буде представлено також найбільшу в Україні колекцію артбуків і українські комікси. Відбудеться зустріч з автором і художником коміксів «Захар Беркут», «Колороїд», «Вовк в овечій шкурі» Олександром Корешковим, а також зустріч з відомим відеоблогером Андрієм Полтавою.

Загалом це далеко не повна програма Книгофесту Подоляни, на відвідувачів чекає багато сюрпризів і приємних несподіванок, тож запрошуємо всіх 11 березня з 10 по 20 годину в концерт-хол Подоляни на  Книгофест Подоляни!»

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ненза
    Кінофест закінчили, взялися за книгу???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Студентам обіцяють підвищення стипендій з 1 вересня 21:00 Як здати НМТ на 200? Випускниці школи №19 поділилися секретами підготовки 20:03 62-річний чоловік побив 6-річного хлопчика: батьки вимагають покарання для нападника 19:00 Безбар’єрні маршрути за понад 16 мільйонів: які вулиці ремонтують у Тернополі Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 Швеція та Ісландія передали Тернопільщині 16 тонн енергетичного обладнання 17:51 «Робота — не поважна причина не з’явитись». Що було на судовому засіданні у справі нардепки Марченко 17:25 Купівля рибальських товарів в інтернеті обернулась втратою грошей для 25-річного покупця 16:45 Тернопільщину накриє спека: синоптики обіцяють на вихідні до +32° 16:10 Якість відремонтованих доріг перевірять на Тернопільщині 15:30 В Україну повернули тіла 522 загиблих photo_camera 14:50 Світла, щира, сповнена мрій... В аварії загинула 16-річна випускниця Дунаївської школи Софія Мельничук play_circle_filled 14:20 Тернополянка хотіла вивезти сина за кордон за підробленими документами і отримала підозру — поліція 13:50 Діти з Тернопільщини, які постраждали від війни, поїхали до літнього табору в Литві 13:10 Тернополяни можуть до формування програми Дня молоді та Дня міста 12:37 На Кременеченні загинув водій трактора: техніка перекинулась 12:03 На Чортківщині тривають пошуки чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 11:28 У Почаєві п'яний водій авто збив двох неповнолітніх на електроскутері: загинула 16-річна дівчина 10:50 Москва горить: українські військові застосовують «далекобійні санкції» для рф play_circle_filled photo_camera 10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав покликати кума. Спецоперація на «Східному»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up