Новопризначений прем'єр-міністр України записав відеозвернення до школярів і попросив, щоб ті добре вчилися

Новопризначений прем'єр-міністр України записав відеозвернення до школярів і попросив, щоб ті добре вчилися

Відеоролик з нагоди 1 вересня Олексій Гончарук опублікував на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook. У ньому прем'єр-міністр показав інтер'єр урядової будівлі, проїхався на самокаті її коридорами. Звернувся до школярів і попросив, щоб ті добре вчились, бо країні потрібні розумні громадяни. І додав, що Уряд зробить все для того, або створити для цього всі необхідні умови.

Так Олексій Гончарук підписав відео: Перше вересня — це завжди старт. Для когось — шкільного життя, для когось — студентського. Моє перше вересня співпало з першим тижнем прем‘єрського життя! Серйозний виклик — зробити українську освіту сучасною, конкурентною, європейського зразка. Якраз для молодої, амбітної команди, що якраз формує Anna Novosad З першим вересня всіх, хто навчається та викладає! Змінимо країну разом! Все буде добре. Не перемикайтесь."

Відеозвернення за кілька годин набрало тисячі лайків та емоцій, кілька сотень коментарів та понад 2 тисячі поширень. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Вони будуть добре вчитися лише тоді ,якщо у школах будуть заборонені батьківські комітети ,і буде кримінальна відповідальність за булінг.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Тернополі російську літературу здають на макулатуру, виручені кошти — на нові книги 21:00 Де в Тернополі з'явились лавки з сонячними портами та місцями для зарядки ґаджетів 20:01 Вирили котлован, працює техніка: хто і що будує біля церкви на Алясці 19:02 У «Ветеранському просторі» буде новий керівник. Що відомо? Від читача 18:53 Запрошуємо на безоплатний перегляд фільму «Порцелянова війна» 18:00 108 тисяч гривень заплатила жінка з Тернопільщини за неіснуючий трактор 17:40 Уже в суді справа чоловіка з Бучача, якого підозрюють у відправці військовозобов'язаних за кордон 17:15 Медики у Тернополі врятували 100-річну жінку, в якої зупинилось серце 16:50 Як замовити «зимову підтримку» на пошті чи онлайн play_circle_filled photo_camera 16:05 Оголосили вирок чоловіку, який засіяв ріпаком частину ділянки під кладовище 15:30 Водіїв попередили про ускладнення ситуації на дорогах Тернопільщини 14:17 У Тернополі встановлять нові «сонячні дерева»: скільки коштів можуть витратити photo_camera 13:30 У Тернополі судитимуть 18 працівників залізниці за викрадення пального 12:30 Скільки українців уже подали заявки на отримання «Зимової підтримки» 12:03 Найкраща різдвяна шопка: у Тернополі стартував щорічний конкурс photo_camera 11:25 У селі на Теребовлянщині постелили новий асфальт 10:50 Які послуги недоступні для чоловіків за кордоном, які не оновили дані 10:15 Тисячі людей на Тернопільщині залишились без світла 09:35 Вночі росіяни масовано атакували Україну: у Дніпрі — пожежі та руйнування 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Назара Зальопаного, Ігоря Ларіна, Ігоря Халупи та Івана Кіяка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up