Одна із котелень у Тернополі запрацює на місяць пізніше

Одна із котелень у Тернополі запрацює на місяць пізніше

Відновлення роботи котельні на вул. Живова відкладено!

У зв`язку із підготовкою теплової мережі до опалювального сезону 2020 – 2021, виконанням гідравлічних випробувань та заміною технічного обладнання, котельня на вул. Живова, 12 розпочне свою роботу на місяць пізніше.

Точну дату відновлення роботи котельні буде повідомлено згодом.

Адміністрація КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» просить вибачення за тимчасові незручності.

Відео дня

У Тернополі триває впровадження масштабного проекту з реконструкції мереж теплопостачання і подачі гарячої води. У минулому році ремонтні роботи проводилися на котельнях, що на вул. Лесі Українки, 3 та на вул. Київській, 3с, а цьогоріч заплановано повністю оновити обладнання ще на п’яти котельнях у місті. Це допоможе зменшити споживання енергоносіїв для КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», а також знизити вартість послуг та покращити якість подачі гарячої води і теплопостачання для населення. Ще на чотирьох котельнях буде частково замінено обладнання на більш сучасне та ефективне. Роботи з реконструкції котелень у місті триватимуть впродовж усього 2020 року. Вартість робіт з модернізації обладнання складає близько 10 млн. доларів. Оскільки це є надзвичайно дороговартісний процес, роботи проводяться в рамках проєкту Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, уже завтра, 13 серпня відбудеться пробний запуск гарячої води на котельні за адресою вул. І. Франка, 16.

14.08.2020р. - буде відновлено постачання гарячої води за адресами:

— вул. За Рудкою, 1, 14;
— вул. Соломії Кpушельницької, 1, 1а;
— вул. І. Котляpевського, 1;
— вул. Білецька, 16;
— вул. Бpоваpна, 21;
— вул. Полковника Данила Нечая, 4;
— вул. О. Кульчицької, 7;
— вул. Руська, 33, 37;
— вул. Замкова, 8.

Нагадаємо, за гаряче водопостачання у липні тернополяни заплатять на 30% менше. КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» провело перерахунок нарахування плати за надані послуги з централізованого постачання гарячої води для cпоживачів за липень 2020 року.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Як змінювався ЦУМ: від будівництва до сьогодення. Відтворили фото з одного ракурсу photo_camera 21:00 17-річна студентка ледь не втратила життя після купання в Тернопільському ставі 20:00 На «Дружбі» планують збудувати нову церкву «Воскресіння Христового» 19:01 Діти, які перебувають за кордоном, можуть у вихідні навчатися за українською програмою Від читача 21:01 Брифінг на тему: "Жінки опановують «чоловічі» професії завдяки Службі зайнятості" 17:40 Тернополянки плетуть теплі речі для Захисників photo_camera 17:05 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через посилення вітру 16:15 У Тернополі відкрили мистецький проєкт «Імерсивний світ Івана Марчука» 15:22 Майстер-класи з адаптивних видів спорту проведуть у Тернополі 14:45 Пильність тернопільської школярки допомогла зупинити спробу диверсії 14:00 Запровадили експериментальний проєкт е-Розлучення 13:30 Керівника відділення банку підозрюють у привласненні 72 тисячі гривень з кредитної карти клієнта 12:56 Критичні підприємства можуть на 45 днів бронювати тих, у кого неналежно оформлені облікові документи 12:45 Гучне затримання трьох злочинних груп через наркотики у Тернополі: подробиці 12:00 Тернопіль для ЗСУ: 50 FPV-дронів отримали бійці 35-го батальйону (пресслужба Тернопільської міської ради) 11:35 Для ветеранів та ветеранок у Тернополі проводять оздоровчі заняття з плавання 11:05 У Тернопільській громаді запроваджують послугу патронату над дитиною 10:25 Рієлтор: огляд професії, поради та вітання з професійним святом (новини компаній) 10:10 На Злуки виконали першу чергу робіт із влаштування безбар’єрного тротуару photo_camera 09:35 Уряд оновив Національний перелік основних лікарських засобів: що увійшло до списку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up