Зниклу неповнолітню Мар’яну Дубську, якої три дні не було вдома, знайшли в знайомих (оновлене)

Зниклу неповнолітню Мар’яну Дубську, якої три дні не було вдома, знайшли в знайомих (оновлене)

До поліції надійшло повідомлення, що пропала 17-річна дівчина. Три дні не з’являлася вдома.

  • Протягом трьох днів відсутня за місцем проживання неповнолітня Дубська Мар'яна Володимирівна, 2002 р.н., - повідомив начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління нацполіції в області Петро Тихович в тернопільській групі в соцмережах.- Проживає дівчина у Тернополі. Просимо громаду допомогти у пошуках.

Мар’яна проживає у Тернополі на вул. Галицькій. Мобільного телефону в дівчини немає. 

При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження дівчини, правоохоронці просили повідомляти за номером спецлінії поліції "102" або (098) 478 30 07.

Правоохоронці розшукали неповнолітню тернополянку і повідомили про це 27 квітня. 

Працівники поліції встановили місце знаходження неповнолітньої мешканки обласного центру Дубської Мар’яни Володимирівни.  Нагадаємо, 17-річна дівчина вийшла з дому 24 квітня і не повернулася. На пошуки тернополянки були задіяні працівники ювенальної превенції, оперативні служби. Орієнтування про безвісти зниклу також розіслали у всі територіальні підрозділи поліції області. 

Як встановили правоохоронці, дівчина перебувала у знайомих в Зборівському районі. Наразі вона здорова та неушкоджена повернулася додому, повідомляє відділ комунікації поліції
Тернопільської області 

 Читайте також 13-річну Катерину Піддему знайшли 
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (22)
  • Марк Аврелий
    ..."Это май весельчак,это май шалунец..
    Веет нам неземным апохаллом"
  • Іра Гураль
    Ті діти вже якийсь флешмоб оголосили чи що.. одну знайдуть за кілька днів інша пропадає.(
    Дай боже щоб все добре скінчилось..
  • Каміла Залевска
    Третій де то багато.
  • Уляна Климко
    От, як нема телефону?????????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 12-поверхівка виросте біля Ставу. Хто будуватиме? 16:00 На столі кладуть шеврон і вірять, що Вифлеємська зоря тепер горить з особливою теплотою з неба 15:02 Понад 13 мільйонів гривень сплатили порушники правил паркування у Тернополі за 10 місяців 14:05 Дні жалоби оголосили в Іване-Пустенській громаді через загибель Героя Василя Чубея Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 13:02 До тюрми відправили мешканця Тернопільщини, який покалічив власну тітку 12:55 Оновили графік відключення світла в Тернополі та області на 27 грудня 12:02 Київ та область зазнали масованого удару ворога: є загиблий та поранені 11:04 «Очі, які говорять більше, ніж слова»: відзначили переможців конкурсу протидії насильству 10:00 Чому суд наклав арешт на автостоянку на території педуніверситету 09:00 Тернопільські «Дударики» здобули три перемоги на конкурсі «Різдвяне диво» 22:00 На Різдво у перинатальному центрі народилися двоє тернополян 21:00 «Спецоперація Різдво»: волонтери просять зібрати святкові страви для військових на передову 20:00 Відкривав учням світ сучасних технологій… помер багаторічний вчитель інформатики Збаразького ліцею №2 19:00 Українські колядки пролунали в Сенаті та найбільних соборах Італії у виконанні тернопільської «Зоринки» photo_camera 18:00 У Тернополі стартує благодійний вертеп: запросіть колядників і підтримайте армію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up