Оксана Марченко: з героями програми я роблю неймовірне - те, що могло ніколи з ними не статись

Оксана Марченко: з героями програми я роблю неймовірне - те, що могло ніколи з ними не статись

2 грудня о 20:30 на телеканалі «Інтер» стартує проект «Время строить» з Оксаною Марченко. Телеведучв розповіла, чому чотири українські родини отримають житло своєї мрії.

- Вважаєте, що цей проект допоможе українцям?

- Щонайменше, він покаже, що не можна здаватися. Якщо віриш у краще, все може змінитися. Іноді невеликого поштовху достатньо, щоб кардинально змінити життя. У проекті «Время строить» ми робимо неймовірне – те, що могло ніколи не трапитися з цими сім'ями. Наш проект про абсолютну любові – коли нічого не чекаєш навзаєм. Я мріяла про нього давно, і він повинен був для мене стати якщо не фінішем телевізійної кар'єри, то якимось дуже важливим її етапом. Працювати довелося в шаленому ритмі, зате від результату отримувала неймовірне задоволення.

- Як проходив кастинг героїв?

- Була виконана величезна і ретельна робота редакторами, щоб спочатку знайти героїв проекту, потім переконатися, що всі історії правдиві, що люди дійсно потребують нашої допомоги і заслуговують її. Було непросто. Адже все довелося пропустити через себе. А потім з'єднали, здавалося б, непоєднуване – ТБ і будівництво. Я дуже добре знаю, що значить будувати, тому що волею долі вже 15 років займаюся архітектурою і дизайном – це один із напрямів сімейного бізнесу. Отже, розумію процес зсередини, і було цікаво, наскільки оперативно зможуть працювати будівельники.

Не пропустіть революційний проект «Время строить» на «Інтері» з 2 грудня о 20.30.

 

За матеріалами журналу «Теленеделя»

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Остап Назаренко
    Що за брєдятіна? Скільки вам заплатили за рекламу підстилки медведчука?
    Хорхе Грайкобиляцький reply Остап Назаренко
    Є підозра що даний інфоресурс і є медведчуківським, так що не переймайтесь.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку» 13:00 Віддавала серце та душу дітям: померла вчителька зі Збаража Марія Гриб Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:00 Уночі росіяни атакували 10 регіонів України, серед постраждалих є діти 11:00 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська медична проща photo_camera 09:35 Швидка в напрямку зі Збаража до Тернополя, є потерпілий. Деталі уточнюємо play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Бідюка, Сергія Процюка та Олександра Коваля 21:00 Де освіжитися у Тернополі біля води: добірка розваг з актуальними цінами 20:05 «Верніть Федорова». Десятий день тривають мітинги у Тернополі photo_camera 19:00 Виплата 5000 гривень на першокласника: як оформити допомогу 18:00 На Кременеччині відбулася Всеукраїнська проща родин загиблих у російсько-українській війні photo_camera 17:07 «Завжди було відчуття, що повернуся», — історія техніка роти артбригади
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up