Патрульні біля ринку "ловили" необачних пішоходів, які порушують правила дорожнього руху

Патрульні біля ринку "ловили" необачних пішоходів, які порушують правила дорожнього руху
  • Патрульні поліцейські провели профілактичні заходи у рамках акції «Безпека дорожнього руху – це життя» на вулиці Живова у середу, 6 листопада.
  • Правоохоронці проводили профілактичні бесіди для необачних пішоходів, які перебігають дорогу у невідведених для цього місцях. На порушників складали адмінпротоколи. Їм доведеться заплатити штраф. 

Як розповіли патрульні, які працювали на вулиці Живова неподалік автовокзалу, тернополяни масово порушують правила дорожнього руху на цій вулиці. Хоча біля ринку та автовокзалу є регульовані пішохідні переходи, дехто ігнорує свою безпеку та перебігає вулицю, де йому захочеться.

- Ми проводимо профілактичні бесіди з 9:00, – розповідає один з патрульних. – Наша головне завдання – нагадувати тернополянам, що потрібно дотримуватися правил дорожнього руху. Ми спілкуємося з людьми, які перебігають дорогу та запобігаємо цим порушенням.

Як кажуть правоохоронці, люди по-різному реагують на зауваження. Хтось вибачається та пояснює що спішить, хтось дякує патрульним, а хтось намагається втекти чи навіть грубіянить.

- В основному, старші люди не розуміють, чому ми їх зупиняємо, – розповідає один з патрульних. – Дехто починає сваритися і не розуміє, що він наражає на небезпеку не тільки себе, а і інших учасників дорожнього руху. Було кілька людей, які у недозволених місцях переходили дорогу з дітьми.

Перехожі, які спостерігали за діями поліцейських, вважають, що такі заходи не надто допоможуть.

- Тут дуже багато людей бігають поперед машинами, – розповідає тернополянин Володимир. – Їм ніяк не поясниш, що того робити не можна. Хоч штрафуй, хоч не штрафуй. Поліцейські стоять, а людям байдуже.     

На деяких порушників правоохоронці складали адмінпротоколи. Штраф у таких випадках - 51 грн. Як кажуть поліцейські, людей не зупиняє навіть вигляд патрульних. Правоохоронці розповіли, що профілактичні заходи проходять регулярно і не тільки на Живова. Патрульні чергують там, де найбільш жвавий рух.

- В рамках організаційно-профілактичних заходів "Безпека дорожнього руху- це життя" проводяться також профілактичні заходи і з пішоходами, – розповідає речниця управління патрульної поліції в області Катерина Басалига. – За порушення пдр передбачена відповідальність згідно ч. 1 ст.127 КУпАП , санкція статті - штраф або ж попередження. Пішоходам не слід забувати, що вони також повноправні учасники дорожнього руху і вони змушені дотримуватися правил.

Правоохоронці просять тернополян дотримуватися правил дорожнього руху та не переходити дорогу у невідведених для цього місцях, оскільки це небезпечно для усіх учасників дорожнього руху.  

 

 

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (9)
  • Цьвєк
    Вже років зо п"єть там пішоходів лапают. Поставте перехід там,де люди ходят,а там де не ходят-заберіт.
  • Ігор Буда
    треба вчити в садочках, школах. бо бездумні батьки не навчать.
    додатково паркінг біля вокзалу треба відгородити суцільним барєром від проїжджої частини.не кожен захоче перелазити.
    за ті гроші які там збирають жовті жилети вже можна було багаторівневий паркінг збудувати. Але що тоді перепаде лисій свободокаманді?
  • Роман
    Перше фото - супер! "Шлях до успіху!"
  • Ivan Pizhitskij
    Які штрафи - таке і відношення ло правил.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми 10:15 Священник-блогер Олексій Філюк потрапив в шахрайську пастку. Приходять десятки посилок, яких не замовляв play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up