Передчасно відійшов у вічність патріот, учасник бойових дій з Тернопільщини

Передчасно відійшов у вічність патріот, учасник бойових дій з Тернопільщини

Помер учасник бойових дій, Герой, наш земляк - Роман Ярославович Боринський - 1968 року. Уродженець с. Бедриківці, що на Тернопільщині.

Сумну звістку повідомила Заліщицька міська рада на свої сторінці у Фейсбук.

"Патріот, який з початку бойових дій на Донбасі, проявив мужність і двічі пішов добровольцем. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Нагороджений військовими відзнаками за зразкову службу. Побратими згадують Романа, як мудрого, чесного, відважного друга. Світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Його життєвий шлях – це приклад відданості та гідності, любові до життя, громади, людей, Батьківщини.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати.

Ми не перестанемо повторювати, що смерть кожного вірного сина чи доньки України, не була даремною. Допоки є такі вірні захисники, які за будь-яку ціну стоять на варті рідної землі, ми будемо незламні та непереможні. Вічна пам’ять. Герої не вмирають, вони назавжди в наших серцях", йдеться у дописі.

Редакція "20 хвилин" висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Центр Чорткова задекорували перед святами. Містяни — ярмаркують play_circle_filled photo_camera 21:00 Наші вдома: на рідну Монастирищину з полону повернулись Герої Богдан Зарічняк та Анатолій Копча 20:00 Розклад богослужінь та графік освячення великодніх кошиків у храмах Тернополя 19:00 Невід’ємні поліпшення для ще одного приміщенні в Центрі. Що можуть приватизувати? Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:00 На Великдень посилюють заходи безпеки для мешканців Тернопільщини 17:20 Рада ухвалила закон про автоматичне стягнення боргів: йдеться про відчуження майна 16:47 Незаконна порубка дерев у Вишнівецькому лісництві. Прокурори вимагають майже п'ять мільйонів 16:05 Заморозки не відступатимуть до Великодня: штормове попередження оголосили на Тернопільщині 15:13 Побили цивільного до крові в Тернополі. Очевидці кажуть — представники ТЦК play_circle_filled 14:50 «Дякуємо за життя!» У Тернополі вручили державні нагороди родинам загиблих військовослужбовців play_circle_filled photo_camera 14:40 Водій без посвідчення і у стані сп’яніння протаранив світлофор на Микулинецькій 14:25 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 8 квітня) 14:10 Великоднє тепло для захисників: учні школи №18 провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ photo_camera 13:35 Під час оповіщення у Золотниківській громаді чоловік пропонував хабар офіцеру громади і ТЦК 13:04 На два тижні перекриють рух на вулиці Вербицького 12:30 Віллу Вітошинських у Тернополі обіцяють зберегти: петицію підтримали, але без чіткого плану 12:00 Тернопільщину засипає снігом: водіїв попередили про небезпеку play_circle_filled 11:25 Графік відключення світла діятиме в Тернополі та області 8 квітня 11:00 У Світлий Понеділок буде вихідний: у Тернополі перенесли робочий день
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up