Під парк на "БАМі" виділили 10,5 га. Тернополянин каже, що має бути 17,5

Під парк на "БАМі" виділили 10,5 га. Тернополянин каже, що має бути 17,5
  • Петицію про те, що новий парк на "БАМі" має бути 17,5 га, а не 10,5 га зареєстрував тернополянин Максим Дігай. 
  • Тим часом триває громадське обговорення ескізного проекту парку площею 10,5 га. Свої пропозиції можна подати до 4 квітня.

Нагадаємо, петицію про облаштування нової паркової зони в районі вул. Київська - Тарнавського Максим Дігай зареєстрував ще 17 квітня 2018-ого. Петицію підтримали і тернополяни, і депутати, і виконком міської ради. На сесії міської ради 8 жовтня 2018-ого вирішили сформувати рекреаційну зону (парк) на земельній ділянці загальною площею до 10,5 га. 

В "Єдиній системі місцевих петицій" Максим Дігай 4 березня зареєстрував нову петицію. У ній йдеться про те, що "зелені насадження дачного кооперативу на перетині вулиць Київська - Тарнавського мають площу 17.5 га. На сесії міської ради затвердили територію майбутньої рекреаційної зони тільки в межах 10.5 га"

- Де поділося ще 7 га? Чи міська влада все-таки пішла на поступки забудовникам і виділила їм цілих 7 гектарів? - пише чоловік. - Закликаю подумати про людей! Вже вкотре пропоную виділити під парк всю територію зелених насаджень, а це 17,5 га.

Відео дня

До кінця збору підписів залишилось 15 днів. Станом на 19 березня вона назбирала 28 з необхідних 300 голосів. 

А паралельно на порталі "Електронні консультації та обговорення" розпочалося громадське обговорення ескізного проекту парку.   Пропозиції приймаються до 4 квітня включно. Для цього потрібно авторизуватись на сайті Е-консультації з громадськістю - посилання тут. 

Згідно із запропонованим проектом, у парку мають бути алеї, музейно-розважальний комплекс, сухий фонтан, дитячий майданчик, ігрове середовище, шаховий майданчик, місця відпочинку із зручними меблями, буккросінг, кав'ярня, місце для воркауту, автостоянка, арт-об'єкт скульптури.

 

Щодо питання площі майбутньої рекреаційної зони, журналістка "20 хвилин" надіслала інформаційний запит у міську раду з проханням роз'яснити, чому виділили 10,5 га, а не 17,5, як пише тернополянин. Відповідь опублікуємо, як тільки отримаємо. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Назарко
    все вірно, дачі просто так не знесеш під будівництво - бо буде бунт, а тут дачі зносять під парк, а заодно і будують будинки:)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Який вік найкращий для вагітності 21:02 У Теребовлі дискутують про дату Дня міста: кличуть містян голосувати 20:00 Міська рада приховує Генплан? Чому відмовили журналістам «20 хвилин» у доступі 19:00 Чоловіка з виразкою викликали в ТЦК. Замість відстрочки — він вже у штурмовиках Від читача 17:15 Робота є! На Тернопільщині потрібні продавці 18:03 Військові 18-25 років зможуть навчатися без відриву від служби 17:20 Загинув 32-річний Герой з Кременця Олександр Савич 16:30 На облаштування другої черги Пантеону Героїв можуть витратити понад 14 млн photo_camera 16:10 Штормове попередження через вітри оголосили на Тернопільщині 29 квітня 15:28 ДТП на залізничному вокзалі. Водій каже, що рятував собаку 15:20 Розбір основ криптосвіту: що потрібно знати про криптовалюту новачкам? (на правах реклами) 15:10 Чоловік з Тернопільщини за завданням росіян погодився вчинити диверсію на залізниці 14:50 Кабмін встановив виплати до Дня Незалежності: родичі загиблих ветеранів війни отримають по 650 грн 14:10 Національний мультипредметний тест-2025: коли й де проходитиме, дати та інструкції 13:33 Малюк, якого мама викинула на Великдень, вже має ім’я і прізвище 13:03 Біля Кременця «Урал» зіткнувся із Peugeot: постраждали тато з 15-річним сином 12:50 Тисяча дітей у новому сезоні «Розумного городу» висіє на свої ділянки 4 мільйони насінин (новини компаній) 12:35 Яка школа отримала перше місце у грі гра «Джура- Сокіл» 11:56 Посадовця університету в Тернополі затримали за підозрою у схемі з призовниками 11:51 Чи закриють гімназію в Курівцях через недостатню кількість учнів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up