Під поїздом загинув 25-річний теребовлянець: хлопець переходив колію в навушниках

Під поїздом загинув 25-річний теребовлянець: хлопець переходив колію в навушниках

15 серпня близько одинадцятої години вечора до Теребовлянського відділу поліції надійшло повідомлення від чергового залізничної станції про те, що потяг здійснив наїзд на невідомого чоловіка. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. 

Потерпілим виявився житель Теребовлі, 1994 року народження. Зі слів очевидців на момент прибуття на станцію поїзда, що курсує за маршрутом  Рахів – Київ, юнак якраз переходив колію. Криків людей і спроб попередити хлопець не почув, бо в цей час був у навушниках, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Машиніст застосував екстрене гальмування, але вчасно зупинити потяг не вдалося. Молодого чоловіка поїзд зачепив і протягнув декілька метрів. З важкими травмами юнак був доправлений до реанімаційного відділення районної лікарні, де близько опівночі помер. 

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 3 статті 276 ККУ. Триває досудове розслідування.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • гср
    по місту повно тих глухих в навушниках ходить, але водії встигають гальмувати, на жаль поїзд, не машина
  • Ц
    Знову поїзд Рахів - Київ...
  • Natasha Khomyak
    Скільки гине людей через ті навушники! І так дороги переходять з телефонами,що навіть не дивляться по сторонах.
  • Halyna Bondarenko
    І знову рахівський поізд. Впала полка і травмувала жінку, випав хлопчина з поізда, помер чоловік і знову смерть
    Nazarii Budz reply Halyna Bondarenko
    а ще люди бувають розумні і навпаки
    Halyna Bondarenko reply Halyna Bondarenko
    Vasya Mostovy потяги як і люди бувають щасливі і навпаки
    Вася Мостовий reply Halyna Bondarenko
    Halyna Bondarenko Яке відношення потяг має до людини , яка в навушниках перебувала на колії ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Різдвяна «Розколяда» у Тернополі об’єднала родини полеглих Героїв photo_camera 18:00 В акції «Доба» у Тернополі взяли участь близько 40 учасників з різних куточків України photo_camera 17:00 На Тернопільщині зареєстрували шлюб у виправній установі 16:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 1 лютого (оновлене) Від читача 12:48 Освіта без бар’єрів: для ветеранів Тернопільщини обговорили можливості навчання та перекваліфікації 16:00 Віримо і чекаємо: рідні військовополонених і зниклих безвісти вийшли на акцію нагадування play_circle_filled photo_camera 15:03 Обіцяв виїзд за кордон, брав гроші і зникав. Каже, були борги після ДТП 14:00 50 000 гривень при народженні дитини та по 7 000 щомісяця до року: чи вистачить цієї допомоги? (Голосуйте) 13:00 Оголосили донабір у групи початкової підготовки зі стрільби з лука 12:00 26-річного жителя Тернопільщини затримали за підозрою у смертельній аварії на Рівненщині 11:00 Бронювання, доплати до зарплат й допомога ВПО: що зміниться для українців з 1 лютого 10:06 У пожежі в Борщівській громаді загинула людина 10:00 Неподалік Кременця запрацювала камера фіксації порушень ПДР 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Євгена Іванківа і Тараса Казнодія 21:00 Рідкісні кадри: на Дністрі науковці зафіксували червонокнижну видру play_circle_filled 20:20 Змінили підчерги графіка вимкнень електрики для двох громад в Тернопільському районі 20:04 Смертельна ДТП біля «Маяка»: водія засудили до року умовно і не позбавили прав
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up