Пікет під ОДА: підприємці проти тарифів, податків та штрафів

Пікет під ОДА: підприємці проти тарифів, податків та штрафів

Акцію протесту "Зупинимо владний геноцид українського народу" влаштували тернопільські підприємці та пенсіонери біля ОДА у понеділок, 20 лютого. Люди вимагають від влади зменшення тарифів, відмінити штрафи в 320 000 грн та не допустити підняття пенсійного віку.  

На початку акції пікетувальники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Після цього озвучили свої вимоги: перегляд чинних тарифів з метою доведення їх до економічно обґрунтованих, відмінити штрафи в 96000, 320000 грн для малого і середнього бізнесу, впровадити право на сімейний бізнес, не допустити підняття пенсійного віку,  ввести жорсткий контроль заробітних плат для керівників державних підприємств, суддів і інших високопосадовців.

Previous Next

-    Ми зібрались для того, щоб донести до влади, що є проблеми з податком, який збільшився в три рази, - каже підприємець Володимир Суль. – Є проблеми з податком, який встановило місто, бо в Одесі податкова ставка єдиного податку нижча чим в Тернополі. А в нашому місті оборот в десять, а то й в сто, раз менший, аніж в Одесі.  Вони зробили такі податки, що в мене два найкращих співробітника виїхало за кордон.

Підприємців обурює те, що за робоче місце вони повинні сплачувати податок 1000 грн. 

-    Нас карають за те, що ми даємо робочі місця, - додає підприємець. – Бо їм не вистачає грошей в пенсійному фонді. А де поділись гроші звідти?
Про вимоги та причини проведення пікету детальніше на відео розповіла голова профспілки підприємців «Захист справедливості» Наталія Шоломейчук. 

-    Штраф 320 тисяч лише у тому випадку, коли підприємство не пустило на перевірку державного інспектора з питань праці, - коментує директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський. – На сьогоднішній день в Україні ще не було накладено жодного штрафу у розмірі 320 тисяч. І накладання штрафу це не ж одномоментна і швидка процедура. Це відповідна процедура з доказовою базою. І я розумію так, що позиція влади і ОДА в тому, щоб не штрафувати  при дрібницях.

Тобто не штрафувати, а проводити роз’яснювальну роботу, пояснює пан Боярський. Також чоловік наголосив, що мова йде про підприємців, які офіційно не зареєстровані. 

- І оті підприємці, які зареєстровані і платять податки, вони несуть податковий тягар, - каже Вадим Боярський. – Щодо інших вимог, то ми їх розглядатимемо, подамо до фіксальної служби, до Кабінету Міністрів. Відповідні служби опрацюють ці вимоги. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    їдьте закордон  як тут погано ...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Новий паркан встановили навколо колишньої залізничної лікарні у центрі: що тут будуть робити photo_camera 17:45 Обірвалося життя вчительки початкових класів Світлани Суховерко 17:00 У парку «Сопільче» обмілів ставок і зупинився млин: що відбувається 16:46 Бійка між однокласницями у Тернополі завершилася ножовим пораненням Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 16:20 «Не повністю освоїла користування педалями»: на Чорновола водійка на Audi врізалася у Volkswagen і знесла лавку 15:45 На Тернопільщині побільшало хворих на ГРВІ 15:15 У найближчі три дні на Тернопільщині прогнозують заморозки 14:35 Директора підприємства підозрююють у заволодінні землею громади Вінниці вартістю 12,8 млн грн 14:02 Через російські удари в Чорне море вилились тисячі тонн олії 13:30 На Тернопільщині 10-річний велосипедист потрапив під авто і опинився в реанімації 13:00 У Підгайцях двоє чоловіків вдерлись до приватного будинку та вкрали телефон 12:35 На два дні перекриють рух транспорту на Шашкевича 12:15 Президент планує продовжити воєнний стан та мобілізацію в Україні 11:45 Тернополянин віддав 700 євро за електровелосипед, якого не отримав 11:10 На Тернопільській освятили меморіальну дошку Герою Андрію Гевку photo_camera 11:01 Де ремонтувати легкові авто та ТІР у Тернополі й області: ТОП автосервісів 2026 (партнерський проєкт) 10:30 Вітер позривав дахи з будинків у Чортківській громаді: куди звертатись постраждалим від негоди photo_camera 10:10 У Заліщиках водій, позбавлений права керування, пропонував поліцейським 200 доларів хабаря 09:32 Наслідки негоди ліквідовують на Тернопільщині: що зі світлом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up