Після пірнання на Водохреще допомога медиків знадобилася 30-річній жінці та 22-річному чоловіку

Після пірнання на Водохреще допомога медиків знадобилася 30-річній жінці та 22-річному чоловіку

Не обійшлося 19 січня,  на свято Водохреще, й без переохолоджень та нещасних випадків.

Так, о 10. 40 19 січня бригада швидкої виїжджала у с. Велика Березовиця, до джерела біля каплички.

30-річна пацієнтка, після пірнання в крижану воду, стала погано почуватися й втратила свідомість… До приїзду швидкої жінка опритомніла, її напоїли гарячим чаєм. Як з’ясувалося, пацієнтка страждає на синдром Рейно — гіперспазм судин при контакті з холодом. Тобто після такої крижаної купелі жінка могла й не вижити… Із діагнозом загальне переохолодження, синдром Рейно, артеріальна гіпертензія пацієнтку, після надання оперативної медичної допомоги, залишено на місці події, на родичів. Про це повідомив генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус.

Схожа пригода трапилася 19 січня у с. Лошнів Теребовлянського району, куди о 17.45 виїжджала районна бригада швидкої допомоги. 22-річного чоловіка, після купання у ставі, почало судомити… Після оперативного надання медичної допомоги пацієнта, з діагнозом загальне переохолодження, шпиталізовано у Теребовлянську райлікарню.

Загалом за 19 січня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 273 виклики до пацієнтів, здійснили 89 госпіталізацій; з них по Тернополю обслужено 107 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 30 пацієнтів. За 19 січня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 15 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 9 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 19 січня у службу швидкої допомоги звернулося ще 9 пацієнтів, 4 госпіталізовано.

За 19 січня побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на ДТП, побиття та різні нещасні випадки.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (53)
  • Света Петрук
    Во дура ця пацієнтка
  • Наталія Горохова
    В ополонці купатися не потрібно на це свято .
  • Viktoria Luchik
    І варто пірнати ? Та стань на коліна , помолись щиро , ефект той же...але ж то мода 🤣🤦‍♀️
  • Вікторія Валовська
    Ну тепер і на той світ без гріхів...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Смачне м’яско і ковбаска — у «М’ясні витребеньки»: від виробництва до вашого столу play_circle_filled photo_camera 20:00 Туристів сюди не пускають: що приховує древній замок в Язлівці 19:00 790 тисяч гривень на човен для захисників: тернопільська волонтерка збирає кошти для військових 18:00 Станьте донором крові в пам'ять про бойового медика Дмитра Хоми «Фантома» Від читача 15:48 Підтримаймо петицію про присвоєння Денису Диванюку звання Героя України (посмертно) 17:00 Кричала посеред поля: за сприяння редакції допомогли маленькій козулі із Зарубинців 16:07 Суха трава горить у парку «Сопільче» 15:00 Який вигляд мають нові тролейбуси, що курсуватимуть Тернополем: перші п'ять уже прибули до міста photo_camera 14:05 П’яний виїхав на зустрічну і ледь не вбив знайомого. Як покарав водія суд 13:00 Трудові мігранти з Індії: скільки їх зараз на Тернопільщині та чи є масовий наплив 12:00 «Я буду сумувати за тобою, школо»: у Тернополі другий день лунають останні дзвоники play_circle_filled photo_camera 11:00 Колишній чиновник Держпродспоживслужби з Тернопільщини відповідатиме за неподані декларації 10:01 На усіх АЗС з 1 липня бензин буде розбавлений спиртом: які ще зміни варто чекати 09:00 Війна забрала життя Героя з Кременеччини Володимира Котовича 22:00 Відійшов у вічність лікар акушер-гінеколог з Бережан Юрій Чучман
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up