«Після вбивства дитини минув рік, а винних не покарали»: активісти вимагають справедливості

«Після вбивства дитини минув рік, а винних не покарали»: активісти вимагають справедливості
  • Уже рік минув після того, як п’ятирічного Кирила Тлявова з Переяслав-Хмельницького з необережності застрелили поліцейські. З того часу винні ще не покарані.
  • Тернопільські активісти організували мирну акцію протесту під стінами Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, щоб нагадати, що вся Україна не забула про цю трагедію і ще досі чекає на справедливість.

Нагадаємо, 31 травня до реанімаційного відділення КНП "Переяслав-Хмельницька ЦРЛ" доставили хлопчика із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньо-мозковими гематоми, переломом скроневої кістки. 3 червня дитина померла. Спершу йшлося про те, що 31 травня близько 16.00 четверо дітей гуляли поблизу місця свого проживання у Переяслав-Хмельницькому. Під час відпочинку 5-річний хлопчик з необережності послизнувся та впав на асфальтобетонне покриття та камінь, внаслідок чого дістав травму голови. Пізніше встановили, що травму хлопчик отримав через поранення вогнепальною зброєю. 

Підозру висунули двом поліцейським, які в стані алкогольного сп’яніння стріляли по мішенях та влучили в дитину, яка гралась поруч.

Рік тому тернопільські активісти вже збиралися під стінами Головного управління Національної поліції в області. Вони вимагали покарати винних у смерті дитини, а також відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Цього року, 31 травня, активісти знову прийшли до обласного управління з тими ж вимогами.  

- Минув рік з дня трагічних подій в Переяслав-Хмельницькому, в наслідок яких було вбито 5-річного хлопчика Кирила Тлявова, - кажуть активісти. – Утім ані після резонансних повідомлень ЗМІ, ані після заяв чиновників ніхто не був покараний. Як встановило слідство, поліцейські вживали алкоголь та вирішили постріляти з вогнепальної зброї. Одна з куль влучила в хлопчика, який грався поруч. Ми вважаємо недопустимим, що через рік після цих подій ще досі не покарані винні у цій справі. Ми вимагаємо максимально швидкого та об’єктивного слідства та оперативного вироку підозрюваним.

Активісти передали представникам поліції своє письмове звернення, щоб ті направили його до свого керівництва у столиці.

Активісти наголошують, що не мають претензій до правоохоронців Тернополя та кажуть, що серед працівників поліції є значна кількість порядних людей, які намагаються змінювати систему. Однак в цій системі лишилось чимало тих, хто займається свавіллям – кажуть активісти.

Ще одна вимога тернопільських активістів – відставка міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вони звернулися до вищого керівництва держави та нагадали президенту, що він дав міністру «випробувальний термін» до грудня. На думку активістів, Арсен Аваков зі своїми обов’язками не впорався і повинен піти у відставку.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Михайло Гнатович
    Аваков своїх виродків не здасть.
  • Ирина Окунь
    Молодцi, хлопцi.👍
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Чи можна не постити в час війни та як молитись за мир в Україні: розповів отець Філюк photo_camera 20:00 Новини Тернополя за 16-22 лютого: дивіться відео! play_circle_filled 19:01 У Збаражі звільнений з полону захисник отримав новий паспорт 18:00 Довгоочікуване потепління вже на Тернопільщині: прогноз погоди на кінець лютого Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Водіїв, які порушили ПДР біля храму, шукали просто під час служби 16:00 «Штовхнув та схопив за шию»: конфлікт із дитиною завершився судом у Тернополі 15:00 Війна забрала життя Героя з Тернопільщини Миколи Панкевича 14:00 Запевняв, що не може брати до рук зброю з релігійних переконань. Що на це сказав суд? 13:00 Студентка з Тернополя Діана Голод виборола Кубок України з волейболу 12:00 Сьогодні Прощена неділя: які слова обов'язково потрібно сказати 10:50 В аварії обірвались життя рятувальників з Тернополя Василя Танасишина та Романа Гнатіва 10:00 Росіяни вночі накрили вогнем Київ: є загиблі та постраждалі 09:39 В аварії на Об'їзній загинули двоє тернопільських рятувальників photo_camera 09:00 Теракт у Львові: внаслідок вибухів загинула поліцейська, поранено 24 людини photo_camera 08:12 Смертельна аварія на Об'їзній photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up