Планові госпіталізації обмежать, штрафувати будуть жорсткіше: у Тернополі посилюють карантин

Планові госпіталізації обмежать,  штрафувати будуть жорсткіше: у Тернополі посилюють карантин
  • Кількість хворих на коронавірус в Тернополі зростає. Тому рішенням міського оперативного штабу посилили деякі карантинні заходи. 
  • Зокрема йшлось про обмеження планових госпіталізацій в міських лікарнях, а провоохоронці наголосили: штрафуватимуть порушників і надалі. 

 

Засідання штабу розпочалось о 13. 00 17 червня.

Прямий ефір можна переглянути нижче.

Під час засідання вже прийняли низку рішень, що мають посилити карантинний режим. 

Начальник управління охорони здоров'я Тернопільської міської ради Василь Даньчак запропонував обмежити планові госпіталізації у лікувальні заклади міста, якщо вони не є терміновими. 

Говорили також і про роботу закладів громадського харчування. Наразі їх закривати не будуть, але контроль за дотриманням заходів безпеки посилять контроль. 

Які заходи посилюють

У підсумку штабу визначено вважати неможливим запровадження заходів виходу з карантину та прийнято такі рішення:

- Заборонити будь-які масові заходи, за виключенням ЗНО та пов'язані з діяльністю об'єктівкритичної інфраструктури.

- Заклади громадського харчування мають працювати лише за умови дотримання карантинних норм. В закладах заборонено святкування тривалих масових заходів, має бути дотримана відстань розміщення столиків. А за одним столом дозволено перебували лише чотирьом людям і не більше двох годин.

- В торгових центрах та на ринках має бути забезпечено окремий вхід та вихід для відвідувачів. Проведення температурного скринінгу та дезінфекцію рук і приміщень не відміняють також. Якщо заклади не дотримуватимуться вимог - їх зачинятимуть. 

- Перевезення пасажирів в громадському транспорті має бути виключно в масках та в кількості людей, відповідно до місць для сидіння. Якщо пасажири відмовлятимуться надягати маски - транспорт зупинятимуть.

- Торгово-розважальні центри на дотримання норм карантину 18 червня перевірятиме спеціальна група.

- Закладам охорони здоров'я на території міста заборонити планову госпіталізацію. Кого можна госпіталізовувати - визначає консиліум. Профілактичні огляди припинять. 

- На базі лікарні Швидкої допомоги мають розгорнути госпіталь. 

Як думаєте, чи потрібно посилювати карантинні заходи у Тернополі? Пишіть відповідь у коментарях. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (41)
  • Val Val
    20 хвилин, чому ви не баните ботів?
  • Жанна Колисецкая
    Тернополяне пошліть тих тих брехунів на хер і живіть счасливо
    Ю
    Маховик правди reply Жанна Колисецкая
    А може б ти пішла нахер. Брехуни в Росії ось там і пиши про брехню за захворюваність і смертність . Скільки тобі плотять російські куратори щоб тут подібного роду писати херню .
  • Рус
    Захворив народ на дибиловирус
  • Богдан
    Надал, чому не курсують потяги між областями - через Тернопіль??????
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Дитину прооперували в утробі матері: львівські лікарі провели унікальну операцію photo_camera 21:00 Томати заради лікування: як сім'я 22-річного Сашка заробляє на реабілітацію сина власною справою 20:00 Рекордна спека у Тернополі: як від неї рятуються жителі міста play_circle_filled 19:35 1 липня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:00 Купи пакетів, пляшок та обрізаних гілок: тернополянин скаржиться на засмічення прибережної зони Ставу play_circle_filled 18:00 На Тернопільському ставі віндсерфінгісти з усієї України боролись за перемогу photo_camera 17:30 Дія відтепер відображатиме штрафи за порушення правил паркування у Тернополі 17:00 У Зарваниці відбулись професійні прощі податківців та аграріїв photo_camera 16:31 Контрабанда кратому на понад 60 мільйонів: вручили дві нові підозри за перевіз із Чехії 16:00 Продавав по три тисячі за дозу: у Скалаті затримали чоловіка за торгівлю наркотиками 15:30 Встановили чоловіка, який травмував собаку на ринку. Зоозахисники вимагають суворішого покарання 15:10 Біля Тернопільського ставу виявили фрагмент міни 14:50 Тернопільські волонтери, які супроводжують Героїв «На щиті», закликали долучатись до кортежів водіїв з громад 14:20 «Обмін» криптовалюти в месенджері закінчився втратою восьми тисяч доларів для тернополянина 13:40 Штормове попередження оголосили на Тернопільщині: сунуть грози та шквали 13:07 Вона вчила любити слово і життя: у Почаєві прощаються з учителькою Христиною Кривіцькою 12:30 На Корольова горіла квартира: із задимленого приміщення врятували чоловіка 11:55 Із під'їзду багатоповерхівки в Тернополі вкрали дитячий квадроцикл 11:20 Обіцяв за дев'ять тисяч доларів «зняти» з розшуку двох братів: судитимуть тернополянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up