Подія тисячоліть: Об’єднавчий собор у Києві вирішує, чи створять Єдину помісну церкву (онлайн)

Подія тисячоліть: Об’єднавчий собор у Києві вирішує, чи створять Єдину помісну церкву (онлайн)
  • Усі українці, навіть ті, які зараз перебувають за кордоном, активно стежать за тим, що сьогодні, 15 грудня відбувається у столиці.
  • Понад 190 представників різних конфесій мають вирішити, чи буде в країні Єдина помісна церква.

На Об’єднавчому соборі  в Софії Київській зібралися священики з УПЦ Київського патріархату, Української православної автокефальної церкви, УПЦ Московського патріархату та миряни. На ньому буде обраний глава церкви, Устави нової церкви. За попередньою інформацією, нова релігійна структура отримає назву Православна Церква в Україні. 

За інформацією ТСН, 13 грудня під час засідання Архієрейського синоду УПЦ КП, за неофіційними даними, було ухвалено рішення висунути на голосування 15 грудня дві кандидатури - митрополита Переяславський і Білоцерківський Епіфанія і митрополита Луцький і Волинський Михайла. Очільник УАПЦ Макарій повідомив, що Вселенський патріарх Варфоломій у своїх листах до предстоятелів УПЦ КП Філарета та Української автокефальної православної церкви Макарія просив їх не висувати свої кандидатури.

Для збереження правопорядку  у столиці активно працюють слідчо-оперативні групи, патрульна поліція, вибухотехніки, а також поліція діалогу. Крім того, задіяні і кінологи.  

За ситуацією стежать і тернополяни. Адже 15 грудня увійде в історію, як особливий день. Українська громада з різних куточків країни єдина – вони моляться разом. 
Відповідальність, яка сьогодні лежить на учасниках Об’єднавчого собору, – історична. Мудрості їм!

Онлайн-трансляція - Громадське телебачення

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Андрій
    Позор тисячоліття, який президент така і цИрква
    David Starr reply Андрій
    Іди звідси, москалю :)
  • ната
    поняття не маю,про що мова,,,але коли на всю величезну країну одна церква......трохи дивно....типу ,одна партія))) совок нагадує))))
  • David Starr
    Це єдино правильне рішення, якщо хочемо мати Незалежну Україну, а не російський придаток.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:50 Розпочалися виплати «дитячої допомоги»: де можна оформити рахунок 12:20 Школам Тернополя з бюджету виділили 2,5 мільйона гривень: як розприділили кошти 11:50 Тернополянин продав орендований скутер. Тепер відповідатиме за шахрайство 11:10 Судитимуть директорку КП через зловживання із орендою на Київській: збитки — понад 869 тисяч Від читача 09:27 Жінка з Лановеччини підтвердила фах кухаря 10:39 В Україні стрімко зросли ціни на бензин: скільки коштує пальне на різних АЗС 10:00 У Буцневі місцеві чули постріли: що виявили поліцейські 09:35 Долар встановив новий рекорд: актуальний курс валют 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Ігоря Халанича та Олега Макара 08:00 Дитяче психіатричне відділення відкрили у Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні photo_camera 22:00 Студенти тернопільського коледжу представили власну колекцію на модному показі в Італії photo_camera 21:01 До мільйона на справу своєї мрії: історії підприємців Тернополя і поради, як отримати грант 20:03 Одним котлети, іншим — каша. Чому в лікарні різне харчування для військових і травмованих ветеранів 19:01 Скільки коштує орендувати будинок у Тернополі: дивіться ціни та умови 18:10 НМТ—2026: основні дати та правила 17:35 На кордоні затримали тернополянина з контрабандним товаром на 1,7 млн грн 17:10 В дитсадочку, в якому загорівся дах, були діти. Що дізналися «20 хвилин» 16:38 Вербував дівчат через Telegram: на Тернопільщині затримали чоловіка за створення порноконтенту 16:16 У Великій Березовиці освятили ікони, які написали місцеві мешканці 15:50 Судитимуть уродженця Криму за нелегальну переправу тернополянина в Румунію: ціна — 14 тисяч доларів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up