Подорожувати в Туреччину тепер можна маючи лише ID-картку

Подорожувати в Туреччину тепер можна маючи лише ID-картку
  • Від сьогодні українці зможуть подорожувати до Туреччини за паспортом громадянина України у формі ІD-картки.
  • Процедура перетину українськими громадянами турецького кордону не стала легша, а навпаки - важча, вважає місцевий фахівець з туризму, а "ІD-картка" - це схема заробляння коштів певними посадовцями.

Нагадаємо, що відповідна Угода була підписана 14 березня під час візиту очільника Уряду до Турецької Республіки, а 17 травня 2017 р. Кабінет міністрів України і уряд Туреччини ратифікували цю угоду.

Не все так просто з ІD-картками

Відео дня

Процедура перетину українськими громадянами турецького кордону не стала легша, а навпаки - важча, каже місцевий фахівець з туризму.

  • Чи реально посадовці спростили процедуру перетину кордону України з Туреччиною - сказати важко, - коментує менеджер з туризму однієї з місцевих турфірм міста Вікторія Плекан. - Де-юре угода вступила в дію. Де-факто - процедура станом на сьогодні не спрощена. 

Фахівець наводить приклад та розповідає, що до сьогодні терміналів, які б зчитували інформацію з ІD-картки дуже мало. Паспортні столи пішли легшим шляхом, і почали видавати роздруковану інформацію з картки про фізичну особу на аркуші А-4. Тому для того, аби цією карткою скористатися, необхідно з собою завжди носити цей роздрукований аркуш. 

Як ця процедура буде відбуватися в аеропортах також сказати важко, - продовжує Вікторія. - Відомо одне - терміналів, що зчитують інформацію з картки аеропортам катастрофічно бракує. 

  • На мою думку ІD-картка - схема заробляння коштів певними посадовцями - не більше. Сьогодні немає різниці як подорожувати в Туреччину, Чи це буде з закордонним простим паспортом чи з карткою - значення немає. Оскільки віза в цю країні давно скасована, - наголошує фахівець в сфері туризму. - Якщо ці термінали будуть в аеропортах, то можливо буде легша процедура перетину кордону. Однак, якщо немає то навпаки - важче. Тому що поки працівники аеропорту введуть дані з листка в систему, поки їх перевірять, пройде багато часу та нервів. 

Можливо через два місяці, продовжує вона, механізм налагодиться і система реально спроститься, але зараз процедура перетину турецького кордону для українців абсолютно не спрощена.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:35 На Тернопільщині розтратили понад 3 млн грн під час ремонтів шкіл і закупівлі палива photo_camera 15:01 Ми хочемо майданчик, який обʼєднує, а не обмежує — школярі в Тернополі просять допомоги 14:30 Допомога на дітей 2024-2025 років народження: хто отримає 7 тисяч гривень 13:50 Мешканця Чортківщини судитимуть за підпал автомобіля військового у Гусятині Від читача 08:36 Творчість, що надихає: у Бережанах відкрили мистецьку студію 13:10 УЗ-3000 з безкоштовних перевезень. Прем'єрка назвала дату запуску 12:40 Від новачка до чемпіонки України з боксу: історія інструкторки з Тернополя Каріни Вовк photo_camera 12:10 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 листопада: кількість черг збільшили (ОНОВЛЕНЕ) 11:40 У Тернополі відкриють виставку ікон, написаних на дошках від боєприпасів 11:10 Житель Борщівської громади проведе 9 років за ґратами за зґвалтування неповнолітньої 10:35 Тернопільські танцюристи здобули «золото» і «срібло» міжнародного турніру з бальних танців у Німеччині 10:00 Капітальний ремонт в Управлінні поліції охорони: оголосили тендер на 3,4 мільйони 09:40 «Національний кешбек»: коли будуть виплати за серпень 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Петром Колодрубським та Тарасом Морозом 08:00 Кому прийде сповіщення у Дії про зарахування 6 500 «зимової підтримки» та на що їх можна витратити 22:00 Додали медикаменти до безплатного переліку програми «Доступні ліки» 21:00 З'явився рейтинг спроможності громад Тернопільщини: хто очолив, а хто має невикористаний потенціал 20:00 До 6 годин без світла: де у Тернополі працюватимуть світлофори з безперебійниками (карта) 19:00 Чому приватне товариство вирішило за свої кошти провести благоустрій у парку Шевченка 18:00 Тернопільський колектив «Посмішка» здобув шість нагород на міжнародному фестивалі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up