Поки тернополянка рятувала непритомну доньку, у неї вкрали гроші

Поки тернополянка рятувала непритомну доньку, у неї вкрали гроші
  • 17-річна Аліна на вулиці втратила свідомість, мати кричала на допомогу, а люди просто проходили повз.
  • В паніці жінка не помітила, як хтось, скориставшись ситуацією, вкрав у неї гроші та банківську карточку.
  • Стався інцидент близько 10.00 24 липня.

Аліна з мамою Марією Гуменною знімала кошти в банкоматі на території Тернопільської  психоневрологічної лікарні. Зранку вони приїхали здати аналіз крові, бо Аліна хворіє на ангіну. Через ослаблений організм раптом дівчині стало погано і вона втратила свідомість. Мати Аліни розповідає, що вона голосно кликала на допомогу, але люди просто проходили повз. Про цей випадок жінка повідомила у рубриці "Новини від читачів" на сайті "20 хвилин. 

  - Я кричала як могла, але ніхто не підійшов допомогти, - каже жінка.- Збоку був магазин, я кричала, щоб мені просто винесли води. Продавщися виглянула і заховалася. Невже так важко було принести води? - розповідає пані Марія. – Я кричала, що я заплачу за воду, тільки принесіть, але ніхто так і не допоміг.

Та на щастя, знайшлися небайдужі, які все-таки допомогли дівчині. Привели дитину до свідомості лікарі одного з відділень лікарні.

 - Я їм надзвичайно вдячна, - каже Марія Гуменюк. - Поруч проходило багато людей, але лише вони кинулись нам допомагати.

Лікарі відвели Аліну в одну з палат і вже там мати зауважила, що в неї вкрали гроші і банківську картку. Після того як Аліна зняла гроші з банокмату вона одразу знепритомніла і не встигла покласти їх у сумку. Готівка з карткою просто випали їй з рук і хтось, скориставшись тим, що мати в паніці, вкрав ці гроші. 

  - Вкрали 400 гривень, - каже пані Марія. -  Напевне, комусь ті гроші були потрібніші, але я не розумію, як можна настільки не мати совісті.

Поліцію жінка на місце інциденту не викликала. Бо у той час більше переймалася здоров'ям доньки. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    деякі людиська не мають нічого святого, хоч до церкви ходять постійно. на людській біді наживатись, то вже край. а знайти злодія, якщо карткою скористався можна, але треба заяву в поліцію.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (Новини компаній) 21:53 Смертельна аварія на Дамбі, також є травмовані 21:00 У Гусятині замість легкого кіоску з’явився повноцінний відпочинковий комплекс. Його знесуть, — прокуратура 20:05 Мітингу біля ОВА не було. Захід не погодили Від читача 14:19 Навчати професії разом із бізнесом: у Тернопільській ТПП відбувся круглий стіл з вивчення німецького досвіду у впровадження дуальних елементів 20:03 «Борітеся — поборете, вам Бог помагає». З чеченського полону повернувся Михайло Торченюк 18:25 На проспекті Бандери зіткнулися три автівки: є постраждалі 17:22 Судитимуть керівницю товариства за самовільне будівництво теплиць на майже гектарі комунальної землі 16:23 В аварії на Будного травмувався кермувальник мотоцикла 16:20 Компанія «Архібуд-ВС»: якісне будівництво і сучасні новобудови Тернополя (новини компаній) 16:13 Через аварію на Збаразькій змінили курсування тролейбусів на чотирьох маршрутах 16:00 Тернопіль оновив температурний рекорд, що тримався понад пів століття 15:31 На Збаразькій зіткнулися дві легківки — є постраждалі 15:20 Від початку року на Тернопільщині пожежі забрали життя 30 людей: як запобігти непоправному 14:30 Ямковий ремонт проводять в районі Старого парку 14:27 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 6 травня) 14:00 Фонтан «Кульбабу» очистили від сміття 13:29 На Бандери зіткнулися маршрутка та легківка. Утворився затор (оновлене) 13:00 «Буковину» оштрафували на 625 тисяч гривень за підсумками матчу з «Динамо» у Тернополі 12:30 ДТП з електросамокатом: поліція відкрила кримінальне провадження
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up