Партнер рубрики Події

Поліція примусово доставлятиме до ТЦК військовозобов'язаних, оголошених в розшук

Поліція примусово доставлятиме до ТЦК військовозобов'язаних, оголошених в розшук

Поліцейські перевірятимуть документи військовозобов'язаних у громадських місцях та примусово доставлятимуть до Територіальних центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) тих, хто перебуває в розшуку.

Про це заявив голова Національної поліції Іван Вигівський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

«Якщо ж установлено особу, яка відповідно до звернення ТЦК та СП вчинила адміністративне правопорушення, передбачене статтями 210, 210-1 КУпАП, то в такому випадку поліцейський уповноважений на здійснення адміністративного затримання та доставлення військовозобов’язаного до ТЦК та СП», — сказав він.

За його словами, поліція під час виконання повноважень уповноважена застосовувати заходи примусу.

Відео дня

«Вид та межі застосування таких заходів залежать виключно від обсягу протиправних дій особи. Зазвичай, якщо не встановлено причетність особи до вчинення злочинів, то до особи, яка вчиняє злісну непокору законній вимозі поліцейського, може бути застосовано такі заходи примусу як фізична сила та спеціальні засоби (кайданки, гумові та пластикові кийки)», — додав голова поліції.

Нагадаємо,18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію, який передбачає, що якщо військовозобов'язаний не прибув на порядок денний, ТЦК звертається до поліції для його розшуку та доставки.

Тепер військовозобов'язані повинні мати при собі військовий квиток. При цьому упродовж двох місяців потрібно оновити дані. Це можна зробити у ТЦК, ЦНАП, або в реєстрі «Оберіг» у додатку «Резерв+"».

 

Читайте також:

Вийшов гуляти з собакою – завантажили в авто поліції і повезли у ТЦК. Що з’ясували «20 хвилин»?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (53)
 • Марія Пронишин

  Може Труша і Головка впіймають
 • Ivan Vanyk

  Самі гниди мусарські йдіть
 • Oleg07

  Що мусорная не зробить,тільки щоб їх не чіпали. Вже б сховалися,і б непизділи. А то ще коментарі гандони роздають.
 • Віка Віка

  Ми завжди говорили, що в Росії диктатура, а у нас демократична країна. Мені здається що Україна переплюнула Росію, москалі воюють найманцями із Сирії, а наші мужновладці крадуть гроші поки можуть, почалось із яєць по 17 гривень, і ніяк не можуть зупинитись ... Кожен день, якийсь скандал, саме головне що нікого не садять

keyboard_arrow_up