Полум’я болю обпікає душу: ковід забрав життя фельдшерки з Тернопільщини

Полум’я болю обпікає душу: ковід забрав життя фельдшерки з Тернопільщини

Вона присвятила себе роботі, на якій провела більшу частину свого життя, 41 рік, сумлінно докладала зусиль, щоб вирвати з рук цієї важкої недуги не одну людину, а самій не вдалося вистояти.

05.04.2021р. о 23:30 на 62 році життя, після тривалої боротьби з Covid 19 в реанімаційному відділенні померла фельдшер Бучацької підстанції Е(Ш)МД Єднак Марія Михайлівна, йдеться у повідомленні на сторінці Центру екстреної медичної допомоги Тернопільщини.

Вона присвятила себе роботі,на якій провела більшу частину свого життя, 41 рік, сумлінно прикладала зусилля, щоб вирвати з рук цієї важкої недуги не одну людину, а самій не вдалося вистояти!!!!

Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом доторкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, залишивши сльози та смуток.

Полум’я болю обпікає душу від думки, що ніколи не буде поряд її з нами. Не почуємо мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки.

Нестерпний біль і невимовна туга не покидають нас. Ви, Марія Михайлівна, відійшли у Небуття, але ми знаємо, що пам’ять про Вас залишиться з нами....

Спочивайте спокійно у Царстві Божому!!! Вічна пам'ять!!!

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Galyna Tiurina
    Вічна пам'ять і Царство Небесне.
  • Наталия Малярова
    🙏
  • Любов Любов
    Царство Боже і вічна пам'ять.
  • Люба Штефаньо
    Царствічка небесного вічної пам'яті упокоєній. Спочивай із Богочком.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Заморозки повертаються: прогноз погоди в Тернополі та області на 14-17 травня 20:03 Вхопив сокиру і замахнувся на жінку. Як суд покарав за погрозу вбивством? 20:00 Новий медичний центр зі сховищем можуть збудувати у Тернополі. Шукають інвестора 19:00 Розшукують водія, який на Шептицького збив пенсіонерку та втік з місця аварії Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:33 У небі над Тернопільщиною 13 травня зафіксували 23 «шахеди» 18:03 Щонайменше 800 дронів рф запустила по Україні від початку доби: Зеленський про атаку, що триває 17:07 У Почаєві 10-річний хлопчик на велосипеді потрапив під колеса авто 16:35 Професорка Тернопільського університету Світлана Пида отримала почесну нагороду від Академії наук 16:00 Від штурмовика «Магури» до чемпіона Європи: історія ветерана Василя Вовчанчина photo_camera 15:10 Внаслідок ударів по Рівному є загиблі та поранені: що відомо про атаку на Захід України 14:40 Всесвітньо відомий художник з Тернопільщини Іван Марчук отримав орден князя Ярослава Мудрого 14:25 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 13 травня) 13:45 У повітряному просторі Тернопільщини фіксують ворожі безпілотники 13:15 У Тернопільській ОВА планують створити новий антикорупційний підрозділ: буде підпорядковуватись керівнику 12:20 Вишита стрічка пам’яті: українців закликають вшанувати загиблих воїнів у День вишиванки 11:40 Тимчасово перекриють вулицю Чайковського: схема об'їзду 11:05 Апеляційний суд скасував арешт церковної ділянки на Слівенській-Малишка 10:35 Масована атака «шахедами»: є небезпека для жителів Тернопільщини 10:10 Поширення символіки СРСР та відео Сталіна: жителю Тернопільщини загрожує до 10 років ув’язнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up